SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51174227

DPP Martaus & Partners, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2017
IČO
51174227
DIČ
2120607841
Sídlo
Jána Milca 788/5, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľJUDr. Anton Martaus

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DPP Martaus & Partners, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 14. 10. 2017. Vo vedení firmy: Anton Martaus. V roku 2025 mala firma tržby 89 tis. € (+28,7 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať301. z 566 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
89 tis. €
Za rok
+29 %
050 tis.100 tis.2017—2018×8,72019+90 %2020+11 %2021−15 %2022+29 %2023−8 %2024+31 %2025+29 %
  • Najlepší rok
    2018, ×8,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,3 %
    −6,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    57,4 %
    −7,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,5 %
    −39,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    88,7 %
    +59,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby89 018 €69 146 €52 899 €57 361 €44 541 €52 306 €46 954 €24 710 €2 832 €
Výsledok hospodárenia7 417 €9 982 €13 614 €6 747 €10 091 €16 573 €15 206 €3 000 €320 €
Aktíva spolu114 323 €21 898 €28 809 €26 562 €23 697 €31 132 €36 935 €29 780 €25 693 €
Vlastné imanie12 917 €15 482 €19 114 €12 247 €15 591 €22 073 €23 526 €8 320 €5 320 €
Podané29. 3. 202628. 3. 202527. 6. 202422. 6. 202316. 5. 20224. 6. 202126. 3. 202028. 3. 201929. 3. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
301. z 566 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120607841
platiteľ od 15. 11. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jána Milca 788/5, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 10. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 68733/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
6910 Právne činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

1 zapísaná činnosť

  • Poskytovanie právnych služieb v zmysle zákona č. 586/2003 Z.z. o advokácii.od 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Právne činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 1. 9. 2025

Posledné zmluvy

  • Základná škola s materskou školou, Krasňany 19Zmluva o poskytovaní právnych služieb —1. 9. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6910), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025301. z 566
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (právne činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

7 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 11. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120607841
  3. 14. 10. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia právne činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51174227

DPP Martaus & Partners, s.r.o. – tržby 89 tis. € – IČO 51174227