SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51220971

MILERI s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Michalovce · od 2017
IČO
51220971
DIČ
2120632173
Sídlo
Tehliarska 49/6416, 071 01 Michalovce
firmy v okolí

KonateľEmília Špaková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MILERI s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, v registri od 22. 11. 2017. Vo vedení firmy: Emília Špaková a Erik Špak. V roku 2025 mala firma tržby 1,2 mil. € (+12,4 %) a zisk 75 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať149. z 485 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,2 mil. €
Za rok
+12 %
Od 2018
+808 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2018—2019+253 %2020+44 %2021+43 %2022+24 %2023−7 %2024−3 %2025+12 %
  • Priemerný rast ročne
    +37,0 %
  • Najlepší rok
    2019, +253 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,4 %
    +6,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    55,2 %
    +47,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    15,7 %
    +14,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    71,5 %
    −10,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby1 163 313 €1 035 353 €1 071 439 €1 157 814 €930 364 €650 072 €452 433 €128 139 €—
Výsledok hospodárenia75 012 €4 749 €5 108 €25 456 €12 678 €5 598 €3 830 €−18 977 €−619 €
Aktíva spolu476 827 €343 225 €336 333 €374 194 €344 934 €137 393 €84 469 €55 853 €4 381 €
Vlastné imanie135 835 €60 823 €56 074 €50 966 €25 510 €12 832 €7 236 €−14 596 €4 381 €
Podané5. 5. 202627. 3. 202518. 3. 202414. 3. 20238. 3. 20221. 6. 202129. 5. 202030. 3. 201931. 3. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
149. z 485 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
22 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120632173
platiteľ od 15. 1. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tehliarska 49/6416, 071 01 Michalovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 11. 2017
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 42701/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46730 Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Michalovce.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • inžinierska činnosť, stavebné cenárstvood 2017
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2017
  • čistiace a upratovacie službyod 2017
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2017
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2017
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2017
  • prípravné práce k realizácii staviebod 2017
  • dizajnérske činnostiod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 10 tis. € · posledná 22. 3. 2024

Posledné zmluvy

  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Michalovce§60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR9 tis. €22. 3. 2024
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Michalovce§60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR563 €19. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025149. z 485
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 5. 5. 2026 · 5 záznamov

  1. 5. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 9. 2025Nový spoločníkIng. Erik Špak, PhD., podiel 50 %
  3. 19. 9. 2025Nový spoločníkEmília Špaková, podiel 50 %
  4. 15. 1. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120632173
  5. 22. 11. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51220971

MILERI s.r.o. – tržby 1,2 mil. € – IČO 51220971