SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51230968

zenTurm s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2017

predtým Interier PM PLUS s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
51230968
DIČ
2120647210
Sídlo
Dolichénska 1448/7, 851 10 Bratislava – Rusovce
firmy v okolí

KonateľBruno Sluka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

zenTurm s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rusovce, v registri od 2. 12. 2017. Vo vedení firmy: Bruno Sluka. V roku 2025 mala firma tržby 36 tis. € a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3064. z 5 144 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
36 tis. €
Za rok
×6,1
020 tis.40 tis.2024—2025×6,1
  • Najlepší rok
    2025, ×6,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,0 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    26,2 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,6 %
    −0,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    71,1 %
    −7,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby36 164 €5 960 €———————
Výsledok hospodárenia2 894 €3 141 €0 €0 €0 €————
Aktíva spolu38 130 €38 722 €5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Vlastné imanie11 035 €8 141 €5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Podané28. 5. 202617. 4. 20254. 6. 20247. 2. 20237. 2. 202326. 2. 202127. 2. 20208. 2. 201915. 2. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3064. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
676 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2120647210
platiteľ od 27. 1. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dolichénska 1448/7, 851 10 Bratislava – Rusovce
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 12. 2017
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 124297/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
0 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Bambutz s.r.o. · Interier PM PLUS s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rusovce.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

37 zapísaných činností

  • Verejné obstarávanieod 2017
  • Poskytovanie služieb informátoraod 2017
  • Čistiace a upratovacie službyod 2017
  • Prevádzkovanie športových zariadeníod 2017
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2017
  • Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanieod 2017
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2017
  • Skladovanieod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253064. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 5. 2026 · 8 záznamov

  1. 28. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 1. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2120647210
  3. 20. 10. 2023Zmena obchodného menazenTurm s. r. o.predtým Bambutz s.r.o.
  4. 20. 10. 2023Presun sídlaDolichénska 1448/7 Bratislava - mestská časť Rusovcepredtým Pri Trati 25 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
  5. 20. 10. 2023Nový spoločníkBruno Sluka, podiel 100 %
  6. 11. 8. 2023Nový člen vedeniaBruno Sluka, konateľ
  7. 13. 11. 2018Zmena obchodného menaBambutz s.r.o.predtým Interier PM PLUS s.r.o.
  8. 2. 12. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51230968

zenTurm s. r. o. – tržby 36 tis. € – IČO 51230968