SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51265613

Worker SK, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Varín · od 2017

predtým B & S Devils s.r.o.

IČO
51265613
DIČ
2120646891
Sídlo
P O. Hviezdoslava 551/105, 013 03 Varín
firmy v okolí

KonateľPavol Bugáň

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Worker SK, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Varín, v registri od 19. 12. 2017. Vo vedení firmy: Pavol Bugáň. V roku 2025 mala firma tržby 136 tis. € (+14,1 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať536. z 1 235 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
136 tis. €
Za rok
+14 %
Od 2018
+235 %
0100 tis.200 tis.2018—2019+74 %2020−42 %2021+11 %2022+74 %2023+92 %2024−22 %2025+14 %
  • Najlepší rok
    2023, +92 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,2 %
    +6,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    52,4 %
    +19,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,5 %
    +8,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    79,9 %
    −15,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby136 374 €119 506 €152 497 €79 492 €45 571 €41 118 €70 724 €40 708 €—
Výsledok hospodárenia12 480 €3 771 €19 973 €30 €−3 432 €−17 057 €6 427 €−3 368 €−6 €
Aktíva spolu118 625 €231 329 €89 632 €33 147 €41 814 €35 115 €10 592 €3 203 €4 994 €
Vlastné imanie23 819 €11 339 €7 568 €−12 405 €−12 434 €−9 003 €8 054 €1 626 €4 994 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202428. 3. 202329. 3. 202228. 6. 202124. 7. 202023. 3. 201927. 3. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
536. z 1 235 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
5 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120646891
platiteľ od 1. 2. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
P O. Hviezdoslava 551/105, 013 03 Varín
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 12. 2017
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 69078/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43990 Ostatné špecializované stavebné práce i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
B & S Devils s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Varín.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2017
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2017
  • Administratívne službyod 2017
  • Čistiace a upratovacie službyod 2017
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2017
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2017
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2017
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné špecializované stavebné práce i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025536. z 1 235
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné špecializované stavebné práce i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2025Zmena obchodného menaWorker SK, s. r. o.predtým B & S Devils s.r.o.
  3. 1. 1. 2025Presun sídlaP O. Hviezdoslava 551/105 Varínpredtým Dubenec 101/2 Varín
  4. 1. 1. 2025Nový spoločníkPavol Bugáň, podiel 100 %
  5. 1. 2. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2120646891
  6. 19. 12. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné špecializované stavebné práce i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51265613

Worker SK, s. r. o. – tržby 136 tis. € – IČO 51265613