SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51266873

Cloudempiere Slovakia s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2017
IČO
51266873
DIČ
2120651775
Sídlo
Železničiarska 9, 811 04 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľNorbert Bede

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Cloudempiere Slovakia s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 21. 12. 2017. Vo vedení firmy: Norbert Bede. V roku 2025 mala firma tržby 184 tis. € (−19,5 %) a zisk 49 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať547. z 4 305 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
184 tis. €
Za rok
−19 %
Od 2018
+42 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2018—2019+57 %2020−24 %2021+11 %2022+33 %2023−9 %2024+10 %2025−19 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,1 %
  • Najlepší rok
    2019, +57 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    26,4 %
    +18,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    22,7 %
    +12,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    19,2 %
    +10,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    15,5 %
    −3,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby183 537 €227 989 €206 455 €227 284 €171 028 €153 695 €203 344 €129 240 €—
Výsledok hospodárenia48 502 €17 072 €26 987 €27 316 €2 487 €19 269 €36 432 €36 771 €—
Aktíva spolu253 047 €204 303 €218 772 €186 091 €192 395 €189 409 €112 153 €59 125 €5 000 €
Vlastné imanie213 951 €165 448 €154 263 €127 276 €99 960 €97 472 €78 203 €41 771 €5 000 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202527. 6. 202429. 6. 202328. 6. 202230. 6. 20216. 3. 20201. 4. 201928. 3. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
547. z 4 305 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
15 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
8
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120651775
platiteľ od 9. 11. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Železničiarska 9, 811 04 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 12. 2017
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 124816/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
62020 Poradenstvo týkajúce sa počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2017
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2017
  • Vedenie účtovníctvaod 2017
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2017
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2017
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenstvo týkajúce sa počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025547. z 4 305
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenstvo týkajúce sa počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 11. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120651775
  3. 21. 12. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenstvo týkajúce sa počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51266873

Cloudempiere Slovakia s. r. o. – tržby 184 tis. € – IČO 51266873