SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51276356

Data Slovakia, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bánovce nad Bebravou · od 2018
IČO
51276356
DIČ
2120661070
Sídlo
Trenčianska cesta 1496, 957 01 Bánovce nad Bebravou
firmy v okolí

KonateľMichal Báleš

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Data Slovakia, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bánovce nad Bebravou, v registri od 9. 1. 2018. Vo vedení firmy: Michal Báleš. V roku 2023 mala firma tržby 150 tis. € (+295,9 %) a zisk 18 tis. €.

2/4

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2023
150 tis. €
Za rok
+296 %
Od 2018
+892 %
050 tis.100 tis.150 tis.2018—2019+281 %2020−59 %2021+47 %2022+10 %2023+296 %
  • Najlepší rok
    2023, +296 %

Ukazovatele 2023

  • Marža
    11,9 %
    +2,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    20,2 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    14,7 %
    −18,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    27,0 %
    −206,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202320222021202020192018
Tržby149 787 €37 833 €34 250 €23 333 €57 500 €15 100 €
Výsledok hospodárenia17 883 €3 414 €−22 154 €−22 788 €−84 €−2 707 €
Aktíva spolu121 349 €10 305 €27 154 €33 132 €25 031 €7 573 €
Vlastné imanie88 641 €−13 741 €−17 154 €−20 578 €2 210 €2 293 €
Podané12. 3. 202420. 2. 202330. 6. 202230. 6. 202130. 10. 202019. 9. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
48. z 174 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120661070
platiteľ od 1. 12. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Trenčianska cesta 1496, 957 01 Bánovce nad Bebravou
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 1. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 35820/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bánovce nad Bebravou.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2018
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • Vedenie účtovníctvaod 2018
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2018
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2018
  • Kuriérske službyod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 5 tis. € · posledná 4. 2. 2025

Posledné zmluvy

  • Inšpektorát práce TrenčínUznanie dlhu a dohoda o splátkach5 tis. €4. 2. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202348. z 174
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2023 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 12. 3. 2024 · 3 záznamy

  1. 12. 3. 2024Podaná účtovná závierkaza rok 2023
  2. 1. 12. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120661070
  3. 9. 1. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51276356

Data Slovakia, s.r.o. – tržby 150 tis. € – IČO 51276356