SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51277417

Livinci s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2018
IČO
51277417
DIČ
2120660267
Sídlo
Šoltésovej 2677/12, 811 08 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľTomáš Bednár

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Livinci s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 5. 1. 2018. Vo vedení firmy: Tomáš Bednár. V roku 2025 mala firma tržby 177 tis. € (+96,4 %) a zisk 93 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1092. z 5 144 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
177 tis. €
Za rok
+96 %
Od 2018
+331 %
0100 tis.200 tis.2018—2019−44 %2020+55 %2021−92 %2023×23,12024+39 %2025+96 %
  • Najlepší rok
    2023, ×23,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    52,5 %
    −1,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    50,1 %
    −2,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    45,9 %
    −0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    8,5 %
    −3,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby176 750 €90 000 €64 751 €—2 800 €35 700 €23 000 €41 000 €
Výsledok hospodárenia92 828 €48 492 €45 876 €−9 817 €−10 466 €12 868 €6 119 €19 038 €
Aktíva spolu202 418 €105 210 €51 477 €1 531 €9 268 €46 018 €30 501 €47 559 €
Vlastné imanie185 279 €92 452 €43 960 €−1 916 €7 901 €43 025 €30 157 €24 038 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202530. 6. 202429. 6. 202330. 6. 202230. 3. 202131. 3. 20201. 7. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1092. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
25 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120660267
platiteľ od 10. 4. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Šoltésovej 2677/12, 811 08 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 1. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 130521/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • Administratívne službyod 2018
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2018
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2018
  • Finančný lízingod 2018
  • Dizajnérske činnostiod 2018
  • Čistiace a upratovacie službyod 2018
  • Faktoring a forfaitingod 2018
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251092. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

23 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 23.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 4. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2120660267
  3. 5. 1. 2024Nový člen vedeniaTomáš Bednár, konateľ
  4. 24. 7. 2018Presun sídlaŠoltésovej 2677/12 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Brezová 8 Košice - mestská časť Juh
  5. 5. 1. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51277417

Livinci s.r.o. – tržby 177 tis. € – IČO 51277417