SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51286211

HINTOM s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2018
IČO
51286211
DIČ
2120664249
Sídlo
Južná trieda 4B, 040 01 Košice – Juh
firmy v okolí

KonateľTomáš Hintoš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HINTOM s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Juh, v registri od 19. 1. 2018. Vo vedení firmy: Tomáš Hintoš. V roku 2025 mala firma tržby 308 tis. € (−24,4 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať81. z 357 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
308 tis. €
Za rok
−24 %
Od 2018
+152 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2018—2019−10 %2020+39 %2021−17 %2022+161 %2023+5 %2024+17 %2025−24 %
  • Priemerný rast ročne
    +14,1 %
  • Najlepší rok
    2022, +161 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,7 %
    −0,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    14,5 %
    −19,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,5 %
    −2,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    82,9 %
    −1,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby307 516 €406 682 €346 447 €330 158 €126 706 €153 357 €110 475 €122 178 €
Výsledok hospodárenia5 212 €10 323 €14 733 €13 163 €−10 559 €−4 508 €1 228 €1 458 €
Aktíva spolu210 228 €195 787 €301 860 €251 985 €185 613 €137 681 €54 708 €23 542 €
Vlastné imanie35 844 €30 631 €20 308 €5 781 €−7 381 €3 178 €7 685 €6 458 €
Podané30. 6. 202613. 8. 20253. 7. 202430. 6. 202330. 6. 202213. 2. 20221. 11. 202030. 6. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
81. z 357 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120664249
platiteľ od 1. 11. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Južná trieda 4B, 040 01 Košice – Juh
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 1. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 55933/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43320 Stolárske práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Juh.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
  • Služby požičovníod 2018
  • Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhuod 2018
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2018
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2018
  • Kuriérske službyod 2018
  • Prevádzkovanie úschovníod 2018
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Stolárske práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 19 tis. € · posledná 14. 2. 2024

Posledné zmluvy

  • Obec Veľká IdaZmluva o dielo—14. 2. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43320), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202581. z 357
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (stolárske práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

425 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 425.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 1. 2023Presun sídlaJužná trieda 4B Košice - mestská časť Juhpredtým 245 Župčany
  3. 1. 11. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120664249
  4. 19. 1. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia stolárske práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51286211

HINTOM s.r.o. – tržby 308 tis. € – IČO 51286211