SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51287447

Roomart architects, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2018
IČO
51287447
DIČ
2120663578
Sídlo
ul. Suchá 1140/17, 917 01 Trnava
firmy v okolí

KonateľIng. arch. Róbert Malovec

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Roomart architects, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 16. 1. 2018. Vo vedení firmy: Róbert Malovec. V roku 2025 mala firma tržby 55 tis. € (−2,7 %) a stratu 14 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať678. z 1 431 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
55 tis. €
Za rok
−3 %
Od 2018
−25 %
050 tis.100 tis.150 tis.2018—2019+68 %2020−72 %2021+118 %2022−13 %2023−29 %2024+21 %2025−3 %
  • Priemerný rast ročne
    −3,9 %
  • Najlepší rok
    2021, +118 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -26,1 %
    −32,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -39,4 %
    −46,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -10,7 %
    −15,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    72,8 %
    +40,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby54 764 €56 290 €46 646 €65 267 €74 950 €34 455 €121 846 €72 612 €
Výsledok hospodárenia−14 316 €3 574 €412 €5 €3 351 €−9 530 €25 326 €13 434 €
Aktíva spolu133 499 €74 966 €61 846 €90 665 €111 293 €60 782 €80 556 €60 139 €
Vlastné imanie36 374 €50 690 €37 998 €37 586 €37 581 €34 230 €43 760 €18 434 €
Podané10. 3. 202627. 2. 202527. 3. 202427. 3. 20234. 3. 202222. 6. 202126. 5. 202031. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
678. z 1 431 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120663578
platiteľ od 10. 10. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
ul. Suchá 1140/17, 917 01 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 1. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 41400/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71110 Architektonické činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Výkon činnosti autorizovaného architekta podľa § 4 zákona SNR č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení neskorších predpisov v rozsahu: a) vykonávanie prípravnej predprojektovej činnosti, najmä na vypracúvanie stavebných zámerov verejných prác, investičných zámerov, architektonických a urbanistických štúdií, územnoplánovacích prieskumov a rozborov, b) vykonávanie komplexnej projektovej činnosti, najmä na vypracúvanie architektonických návrhov a dokumentácie umiestňovania stavieb a ich zmien, projektovej dokumentácie stavieb a ich zmien vrátane ich interiérov a exteriérov, ako aj rekonštrukcií a modernizácií budov a obnovy stavebných pamiatok, c) spracovanie územnoplánovacích podkladov a územnoplánovacej dokumentácie, d) vykonávanie projektového manažmentu, najmä na riadenie projektu a koordináciu čiastkových projektov vypracovaných inžiniermi, krajinármi a inými špecialistami, na výkon odborného autorského dohľadu nad uskutočňovaním stavieb podľa schválenej projektovej dokumentácie a na vykonávanie stavebného dozoru, e) grafické spracovanie a modelovanie architektonického diela vrátane vypracovania špecifikácií a technickej dokumentácie, f) poskytovanie súvisiacich technických služieb, najmä na poskytovanie architektonického poradenstva investorom a vlastníkom nehnuteľností, na zastupovanie investora pri príprave a uskutočňovaní stavieb, g) vyhotovovanie odborných posudkov, odhadov a dobrozdaní,od 2018
  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2018
  • Administratívne službyod 2018
  • Fotografické službyod 2018
  • Dizajnérske činnostiod 2018
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2018
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľnej živnostiod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Architektonické činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
7 zmlúv
spolu 104 tis. € · posledná 12. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Univerzita sv. Cyrila a Metoda v TrnaveZmluva o dielo5 tis. €12. 3. 2026
  • Univerzita sv. Cyrila a Metoda v TrnaveZmluva o dielo41 tis. €23. 7. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025678. z 1 431
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (architektonické činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 10. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 10. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 10. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120663578
  3. 16. 1. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia architektonické činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51287447

Roomart architects, s. r. o. – tržby 55 tis. € – IČO 51287447