SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51307481

Techplus s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Handlová · od 2018
IČO
51307481
DIČ
2120668264
Sídlo
Prievidzská cesta 1992/37B, 972 51 Handlová
firmy v okolí

KonateľJán Galik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Techplus s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Handlová, v registri od 23. 1. 2018. Vo vedení firmy: Ján Galik. V roku 2025 mala firma tržby 12 tis. € (−58,0 %) a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať6917. z 8 266 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
12 tis. €
Za rok
−58 %
Od 2018
−75 %
020 tis.40 tis.60 tis.2018—2019−0 %2020−37 %2021−43 %2022+189 %2023−77 %2024+147 %2025−58 %
  • Najlepší rok
    2022, +189 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    12,4 %
    +1,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,0 %
    −9,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,3 %
    −5,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    36,3 %
    −4,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby12 065 €28 750 €11 645 €49 699 €17 188 €30 268 €47 884 €47 976 €
Výsledok hospodárenia1 496 €3 262 €−2 884 €1 131 €1 026 €2 084 €2 532 €1 382 €
Aktíva spolu23 601 €27 832 €24 190 €30 111 €12 205 €11 576 €9 719 €6 865 €
Vlastné imanie15 030 €16 417 €10 271 €13 155 €12 024 €10 998 €8 914 €6 382 €
Podané30. 1. 20269. 2. 202512. 1. 202431. 1. 202323. 2. 202212. 3. 202127. 3. 202025. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
6917. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2120668264
platiteľ od 23. 10. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Prievidzská cesta 1992/37B, 972 51 Handlová
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 1. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 35882/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Handlová.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • Diagnostika a opravy cestných motorových vozidielod 2018
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2018
  • Čistiace a upratovacie službyod 2018
  • Poskytovanie služieb osobného charakteruod 2018
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2018
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2018
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20256917. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 1. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 10. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120668264
  3. 23. 1. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51307481

Techplus s. r. o. – tržby 12 tis. € – IČO 51307481