SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51307693

LM-ENERGO s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Liptovský Hrádok · od 2018
IČO
51307693
DIČ
2120687976
Sídlo
SNP 252/35, 033 01 Liptovský Hrádok
firmy v okolí

KonateľTomáš Chomo

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LM-ENERGO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Hrádok, v registri od 17. 2. 2018. Vo vedení firmy: Tomáš Chomo. V roku 2025 mala firma tržby 283 tis. € (+120,1 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať312. z 1 192 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
283 tis. €
Za rok
+120 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2018—2019×9,12020+10 %2021+47 %2022+1 %2023+46 %2024−15 %2025+120 %
  • Najlepší rok
    2019, ×9,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,8 %
    −0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    19,4 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,9 %
    +0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    90,4 %
    −2,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby282 809 €128 518 €152 065 €104 058 €102 989 €70 090 €63 843 €7 042 €
Výsledok hospodárenia2 151 €1 771 €−788 €3 192 €−2 699 €2 173 €1 380 €−885 €
Aktíva spolu115 714 €118 594 €66 665 €18 251 €33 862 €49 350 €39 470 €17 486 €
Vlastné imanie11 072 €8 921 €7 157 €7 945 €4 753 €7 452 €5 495 €4 115 €
Podané30. 6. 202627. 6. 202528. 6. 202424. 6. 20238. 6. 202229. 6. 202125. 6. 202024. 6. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
312. z 1 192 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120687976
platiteľ od 13. 3. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
SNP 252/35, 033 01 Liptovský Hrádok
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 2. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 80403/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43220 Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Liptovský Hrádok.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2018
  • Administratívne službyod 2018
  • Vedenie účtovníctvaod 2018
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2018
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2018
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2018
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025312. z 1 192
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 9. 2022Nový spoločníkTomáš Chomo, podiel 100 %
  3. 22. 3. 2018Presun sídlaSNP 252/35 Liptovský Hrádokpredtým Tajovského 34 Banská Bystrica
  4. 17. 2. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51307693

LM-ENERGO s.r.o. – tržby 283 tis. € – IČO 51307693