SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51323834

ANDKOS s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Svätý Anton · od 2018

predtým TOWEL HOOD, s.r.o.

IČO
51323834
DIČ
2120674028
Sídlo
Svätý Anton 438, 969 72 Svätý Anton
firmy v okolí

KonateľAndrej Kosorín

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ANDKOS s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svätý Anton, v registri od 1. 2. 2018. Vo vedení firmy: Andrej Kosorín. V roku 2025 mala firma tržby 383 tis. € (+5,7 %) a zisk 61 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať53. z 639 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
383 tis. €
Za rok
+6 %
0200 tis.400 tis.2018—2019−78 %2020+105 %2021+58 %2022×5,22023×5,72024+93 %2025+6 %
  • Najlepší rok
    2023, ×5,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    15,8 %
    +12,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    125,8 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    81,2 %
    +51,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    35,5 %
    −98,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby382 800 €362 191 €187 928 €33 050 €6 345 €4 006 €1 953 €8 836 €
Výsledok hospodárenia60 528 €10 609 €−31 530 €3 253 €77 €256 €−97 €58 €
Aktíva spolu74 582 €36 187 €748 961 €9 030 €5 633 €5 234 €5 071 €6 354 €
Vlastné imanie48 112 €−12 415 €−23 024 €8 506 €5 253 €5 218 €4 961 €5 058 €
Podané24. 9. 202630. 6. 202528. 6. 202430. 6. 202321. 3. 202228. 3. 202129. 3. 202026. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
53. z 639 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120674028
platiteľ od 1. 5. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Svätý Anton 438, 969 72 Svätý Anton
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 2. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 42615/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
14190 Výroba ostatných odevov a doplnkov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
TOWEL HOOD, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Svätý Anton.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností · 4 ukončené činnosti

  • Administratívne službyod 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2018
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných odevov a doplnkov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 865 tis. € · posledná 21. 8. 2026

Posledné zmluvy

  • Obec LišovZmluva o dielo 830 tis. €21. 8. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 14190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202553. z 639
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných odevov a doplnkov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 9. 2026 · 7 záznamov

  1. 24. 9. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 7. 2023Nový spoločníkAndrej Kosorín, podiel 100 %
  3. 1. 5. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2120674028
  4. 21. 3. 2023Zmena obchodného menaANDKOS s. r. o.predtým TOWEL HOOD, s.r.o.
  5. 24. 11. 2021Presun sídlaSvätý Anton 438 Svätý Antonpredtým Nová 211/83 Šúrovce
  6. 7. 10. 2021Nový člen vedeniaAndrej Kosorín, konateľ
  7. 1. 2. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných odevov a doplnkov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51323834

ANDKOS s. r. o. – tržby 383 tis. € – IČO 51323834