SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51328844

Echo real, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Ivanka pri Dunaji · od 2018
IČO
51328844
DIČ
2120681178
Sídlo
Dunajská 1050/3, 900 28 Ivanka pri Dunaji
firmy v okolí

KonateľMichal Janák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Echo real, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ivanka pri Dunaji, v registri od 1. 2. 2018. Vo vedení firmy: Michal Janák. V roku 2025 mala firma tržby 45 tis. € (−1,0 %) a zisk 14 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1888. z 4 458 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
45 tis. €
Za rok
−1 %
020 tis.40 tis.60 tis.2018—2019+23 %2020+28 %2021+78 %2022+1 %2023−27 %2024+200 %2025−1 %
  • Najlepší rok
    2024, +200 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    30,6 %
    +12,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    49,0 %
    −7,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    42,8 %
    +12,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    12,6 %
    −33,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby44 591 €45 038 €15 012 €20 695 €20 515 €11 510 €9 000 €7 290 €
Výsledok hospodárenia13 636 €8 084 €758 €717 €4 472 €−1 286 €−3 335 €−1 710 €
Aktíva spolu31 839 €26 526 €17 343 €23 974 €19 257 €13 995 €14 182 €4 206 €
Vlastné imanie27 839 €14 203 €6 118 €5 362 €4 646 €175 €−46 €3 290 €
Podané23. 3. 202616. 3. 202516. 3. 20241. 3. 202318. 3. 20226. 3. 202126. 2. 20203. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1888. z 4 458 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dunajská 1050/3, 900 28 Ivanka pri Dunaji
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 2. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 125836/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68310 Realitné kancelárie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Ivanka pri Dunaji.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2018
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2018
  • Administratívne službyod 2018
  • Dizajnérske činnostiod 2018
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2018
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2018
  • Kuriérske službyod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Realitné kancelárie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68310), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251888. z 4 458
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (realitné kancelárie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 23. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 23. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 2. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia realitné kancelárie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51328844

Echo real, s.r.o. – tržby 45 tis. € – IČO 51328844