SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51330865

MP Stolárstvo s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2018
IČO
51330865
DIČ
2120682003
Sídlo
Ukrajinská 1670/1, 831 02 Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľMarian Pavlov

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MP Stolárstvo s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 6. 2. 2018. Vo vedení firmy: Marian Pavlov. V roku 2025 mala firma tržby 351 tis. € (+73,3 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať99. z 828 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
351 tis. €
Za rok
+73 %
Od 2018
+162 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2018—2019+43 %2020+14 %2021−21 %2022+151 %2023−21 %2024−40 %2025+73 %
  • Priemerný rast ročne
    +14,8 %
  • Najlepší rok
    2022, +151 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,0 %
    +0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    23,8 %
    +8,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,7 %
    +1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    71,9 %
    +6,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby350 522 €202 286 €337 458 €429 706 €171 078 €216 983 €190 587 €133 635 €
Výsledok hospodárenia7 034 €3 360 €3 843 €6 150 €1 857 €3 633 €−1 289 €205 €
Aktíva spolu105 359 €65 053 €86 517 €111 743 €42 579 €65 561 €11 949 €12 748 €
Vlastné imanie29 610 €22 576 €19 216 €15 555 €9 405 €7 549 €3 915 €5 205 €
Podané22. 4. 202613. 5. 202531. 5. 20242. 5. 20237. 6. 20228. 6. 202130. 6. 202018. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
99. z 828 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120682003
platiteľ od 1. 7. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ukrajinská 1670/1, 831 02 Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 2. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 125947/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
16231 Výroba stavebnostolárska a tesárska
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • tesárstvood 2018
  • stolárstvood 2018
  • opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2018
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2018
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/od 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba stavebnostolárska a tesárska — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 16231), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202599. z 828
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba stavebnostolárska a tesárska).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 22. 4. 2026 · 4 záznamy

  1. 22. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 10. 2022Nový spoločníkMarian Pavlov, podiel 100 %
  3. 1. 7. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120682003
  4. 6. 2. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba stavebnostolárska a tesárska s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51330865

MP Stolárstvo s.r.o. – tržby 351 tis. € – IČO 51330865