SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51333236

Marggraf Architektur k.s.

AktívnaKomanditná spoločnosť · Bratislava · od 2018

predtým Marggraf Architektur s. r. o.

IČO
51333236
DIČ
2120677988
Sídlo
Vlčková 7489/11A, 811 06 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KomplementárMarggraf Slovakia s.r.o.+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Marggraf Architektur k.s. je komanditná spoločnosť so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 2. 2. 2018. Vo vedení firmy: Marggraf Slovakia s.r.o. a Nils Frederik Marggraf. V roku 2025 mala firma tržby 505 tis. € (+55,1 %) a stratu 369 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať184. z 2 386 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
505 tis. €
Za rok
+55 %
Od 2018
−6 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2018—2019−63 %2020+14 %2021+156 %2022−80 %2023×12,52024−77 %2025+55 %
  • Priemerný rast ročne
    −0,9 %
  • Najlepší rok
    2023, ×12,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -73,1 %
    −12,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -122,3 %
    −92,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -62,8 %
    −34,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    48,7 %
    +43,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby505 153 €325 610 €1 435 236 €114 658 €586 068 €228 900 €201 257 €538 844 €
Výsledok hospodárenia−369 138 €−198 498 €430 422 €25 546 €203 988 €−21 262 €43 296 €309 254 €
Aktíva spolu588 079 €711 474 €1 097 132 €599 374 €641 345 €443 419 €375 618 €469 684 €
Vlastné imanie301 860 €670 998 €905 338 €474 916 €540 276 €336 288 €357 550 €314 254 €
Podané23. 6. 202624. 6. 202525. 6. 202431. 3. 202331. 5. 202231. 5. 202129. 5. 202031. 5. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
184. z 2 386 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120677988
platiteľ od 1. 4. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vlčková 7489/11A, 811 06 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Komanditná spoločnosť
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 2. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sr, vložka 2012/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71121 Inžinierske činnosti a poradenstvo
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
LEI
097900CAKA0000180783
ACTIVE
Predchádzajúci názov
Marggraf Architektur s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

2 zapísané činnosti

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2022
  • inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inžinierske činnosti a poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71121), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025184. z 2 386
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inžinierske činnosti a poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 23. 6. 2026 · 10 záznamov

  1. 23. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 11. 2025Nový člen vedeniaNils Frederik Marggraf, štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba
  3. 17. 11. 2022Zmena obchodného menaMarggraf Architektur k.s.predtým Marggraf Architektur s. r. o.
  4. 17. 11. 2022Zmena právnej formyKomanditná spoločnosťpredtým Spoločnosť s ručením obmedzeným
  5. 17. 11. 2022Nový člen vedeniaMarggraf Slovakia s.r.o., komplementár
  6. 17. 11. 2022Nový spoločníkNils Frederik Marggraf, podiel 60 %
  7. 17. 11. 2022Nový spoločníkNina Marggraf, podiel 40 %
  8. 2. 10. 2021Presun sídlaVlčková 7489/11A Bratislava - mestská časť Staré mestopredtým Michalská 18 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inžinierske činnosti a poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51333236

Marggraf Architektur k.s. – tržby 505 tis. € – IČO 51333236