SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51333384

SG3 Inžiniering s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2018
IČO
51333384
DIČ
2120711670
Sídlo
Rusovská cesta 56, 851 01 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľMgr. Juraj Rochfaluši+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SG3 Inžiniering s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 9. 3. 2018. Vo vedení firmy: Juraj Rochfaluši a Miloš Zeleňák. V roku 2025 mala firma tržby 317 tis. € (+264,9 %) a zisk 14 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať387. z 4 458 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
317 tis. €
Za rok
+265 %
0200 tis.400 tis.2018—2019×164,82020+62 %2021+291 %2022−84 %2023+139 %2024−26 %2025+265 %
  • Najlepší rok
    2019, ×164,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,5 %
    −3,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    8,1 %
    +3,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,6 %
    +0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    92,6 %
    −0,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby317 335 €86 964 €117 253 €49 000 €311 901 €79 869 €49 447 €300 €
Výsledok hospodárenia14 126 €6 698 €6 297 €27 598 €18 177 €64 267 €31 151 €111 €
Aktíva spolu2 350 811 €2 367 311 €155 301 €151 178 €143 705 €199 249 €148 899 €44 891 €
Vlastné imanie173 424 €159 298 €152 600 €146 303 €118 705 €100 528 €36 262 €5 111 €
Podané17. 6. 202619. 6. 202518. 6. 202419. 6. 202328. 3. 202218. 6. 202130. 6. 202025. 6. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
387. z 4 458 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120711670
platiteľ od 20. 11. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rusovská cesta 56, 851 01 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 3. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 126800/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
68310 Realitné kancelárie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
LEI
097900CAKA0000249653
ACTIVE
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

  • Registrácia nového záložného práva27. 2. 2024
    v prospech BKS Bank AG, Právna forma: Nešpecifikovaná právna forma, IČO: FN91810s, St. Veiter Ring 43, Klagenfurt A-9020, Rakúska republika, organizačná zložka na území SR: BKS Bank AG, pobočka zahraničnej banky v SR, právna forma: Nešpecifikovaná právna forma, IČO: 36869856, sídlo: Pribinova 811 09 Bratislava, Slovenská republika
    Súbor práv · 7414/2024

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Prepojené firmy

10 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 10 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

36 zapísaných činností

  • Verejné obstarávanieod 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • Reklamné a marketingové službyod 2018
  • Vedenie účtovníctvaod 2018
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2018
  • Faktoring a forfaitingod 2018
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Realitné kancelárie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 22. 7. 2024

Posledné zmluvy

  • Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.Zmluva č.: 7/1000215084 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou—22. 7. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68310), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025387. z 4 458
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (realitné kancelárie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

17 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 17.

História zmien

Posledná zmena 17. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 17. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 3. 2024Nový spoločníkSEDUS GROUP a. s., podiel 100 %
  3. 27. 2. 2024Záložné právoveriteľ: BKS Bank AG
  4. 20. 11. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2120711670
  5. 9. 3. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia realitné kancelárie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51333384

SG3 Inžiniering s.r.o. – tržby 317 tis. € – IČO 51333384