SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51350874

CROMBIE s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Raková · od 2018

predtým K9bond Katy s. r. o.

IČO
51350874
DIČ
2120682223
Sídlo
023 51 Raková
firmy v okolí

KonateľMVDr. Marek Ábel

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CROMBIE s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Raková, v registri od 13. 2. 2018. Vo vedení firmy: Marek Ábel. V roku 2025 mala firma tržby 124 tis. € (+21,5 %) a zisk 850 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2723. z 11 432 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
124 tis. €
Za rok
+21 %
050 tis.100 tis.150 tis.2018—2019+269 %2020×4,12021+62 %2022+10 %2023+2 %2024+13 %2025+21 %
  • Najlepší rok
    2020, ×4,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,7 %
    +11,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    1,6 %
    +32,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    126,5 %
    −17,8 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby123 881 €101 992 €90 424 €88 902 €80 932 €50 016 €12 207 €3 312 €
Výsledok hospodárenia850 €−10 489 €−18 046 €−11 874 €−16 616 €−1 958 €4 401 €−5 378 €
Aktíva spolu53 194 €33 716 €47 038 €52 346 €58 329 €56 806 €6 785 €2 099 €
Vlastné imanie−14 108 €−14 958 €−44 469 €−26 423 €−14 550 €2 066 €4 024 €−378 €
Podané26. 6. 202628. 6. 202524. 5. 202426. 6. 202320. 6. 202226. 6. 202129. 7. 202011. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2723. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
6
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120682223
platiteľ od 1. 4. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
023 51 Raková
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 2. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 69450/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
K9bond Katy s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Raková.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2018
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 2018
  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2018
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2018
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2018
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 23 tis. € · posledná 25. 6. 2026

Posledné zmluvy

  • Štátna ochrana prírody Slovenskej republikyZmluva o poskytnutí služieb8 tis. €25. 6. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252723. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 4. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2120682223
  3. 10. 4. 2020Zmena obchodného menaCROMBIE s. r. o.predtým K9bond Katy s. r. o.
  4. 10. 4. 2020Nový spoločníkMVDr. Marek Ábel, podiel 100 %
  5. 1. 4. 2020Nový člen vedeniaMVDr. Marek Ábel, konateľ
  6. 13. 2. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51350874

CROMBIE s. r. o. – tržby 124 tis. € – IČO 51350874