SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51407183

Brases Agency s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lipany · od 2018
IČO
51407183
DIČ
2120678714
Sídlo
Hviezdoslavova 115, 082 71 Lipany
firmy v okolí

KonateľMgr. Petronela Varcholová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Brases Agency s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lipany, v registri od 6. 2. 2018. Vo vedení firmy: Petronela Varcholová. V roku 2025 mala firma tržby 365 tis. € (+1,7 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať70. z 351 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
365 tis. €
Za rok
+2 %
Od 2019
+228 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2019—2020+124 %2021+23 %2022+53 %2023−12 %2024−12 %2025+2 %
  • Priemerný rast ročne
    +21,9 %
  • Najlepší rok
    2020, +124 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,4 %
    +5,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,0 %
    +11,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,2 %
    +6,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    28,3 %
    −13,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby364 808 €358 882 €408 059 €465 769 €305 339 €248 531 €111 174 €—
Výsledok hospodárenia5 052 €−12 947 €9 242 €82 254 €45 329 €29 488 €4 509 €—
Aktíva spolu231 025 €276 956 €257 240 €289 254 €158 808 €108 392 €81 543 €5 000 €
Vlastné imanie165 684 €160 632 €175 821 €166 579 €84 325 €38 996 €9 509 €5 000 €
Podané20. 2. 202628. 1. 20254. 3. 20249. 2. 202318. 2. 202214. 6. 202118. 2. 20206. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
70. z 351 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hviezdoslavova 115, 082 71 Lipany
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 2. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 35839/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
78100 Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lipany.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyod 2018
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2018
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • Finančný lízingod 2018
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2018
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
  • Služby požičovníod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 27. 1. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 78100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202570. z 351
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 20. 2. 2026 · 2 záznamy

  1. 20. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 2. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51407183

Brases Agency s.r.o. – tržby 365 tis. € – IČO 51407183