SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51422352

T&M Building s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2018
IČO
51422352
DIČ
2120745374
Sídlo
Záhradnícka 29, 811 07 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľTomáš Miho

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

T&M Building s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 20. 4. 2018. Vo vedení firmy: Tomáš Miho. V roku 2025 mala firma tržby 146 tis. € (−24,8 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2520. z 8 291 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
146 tis. €
Za rok
−25 %
Od 2019
+179 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2019—2020+59 %2021−14 %2022+53 %2023+141 %2024−26 %2025−25 %
  • Priemerný rast ročne
    +18,6 %
  • Najlepší rok
    2023, +141 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,2 %
    +1,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    0,2 %
    +0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    99,1 %
    +0,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby146 043 €194 093 €263 287 €109 152 €71 315 €83 286 €52 414 €—
Výsledok hospodárenia1 801 €226 €−6 512 €2 441 €−372 €277 €5 117 €—
Aktíva spolu841 747 €545 468 €370 468 €83 413 €76 148 €44 103 €11 477 €5 000 €
Vlastné imanie7 977 €6 176 €5 950 €12 462 €10 022 €10 394 €10 117 €5 000 €
Podané29. 3. 202621. 3. 202522. 3. 202429. 5. 202329. 4. 202231. 5. 202118. 6. 202015. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2520. z 8 291 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120745374
platiteľ od 1. 2. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Záhradnícka 29, 811 07 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 4. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 177249/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2018
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2018
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2018
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 2018
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
posledná 10. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ZMLUVA č.: 8/1000245237 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou —10. 3. 2026
  • Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ZMLUVA č.: 8/1000245250 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou —10. 3. 2026
  • Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ZMLUVA č.: 8/1000245245 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou —10. 3. 2026
  • Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ZMLUVA č.: 8/1000245254 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou —10. 3. 2026
  • Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ZMLUVA č.: 8/1000245236 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou —10. 3. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252520. z 8 291
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

30 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 30.

História zmien

Posledná zmena 29. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 3. 2024Presun sídlaZáhradnícka 29 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým M.Rázusa 32/A Topoľčany
  3. 1. 2. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2120745374
  4. 20. 4. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51422352

T&M Building s.r.o. – tržby 146 tis. € – IČO 51422352