SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51429152

Matrachello, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2018
IČO
51429152
DIČ
2120763788
Sídlo
Prostějovská 107, 080 01 Prešov
firmy v okolí

KonateľDušan Blicha

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Matrachello, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 18. 5. 2018. Vo vedení firmy: Dušan Blicha. V roku 2025 mala firma tržby 665 tis. € (+1,1 %) a stratu 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať28. z 172 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
665 tis. €
Za rok
+1 %
Od 2018
+204 %
0500 tis.1 mil.2018—2019+183 %2020−8 %2021+19 %2022+13 %2023−7 %2024−7 %2025+1 %
  • Priemerný rast ročne
    +17,2 %
  • Najlepší rok
    2019, +183 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,8 %
    +7,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -2,4 %
    +26,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    99,7 %
    +13,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby664 541 €657 352 €709 579 €763 249 €672 473 €567 047 €619 178 €218 445 €
Výsledok hospodárenia−5 180 €−53 465 €5 890 €5 940 €32 672 €23 929 €26 449 €676 €
Aktíva spolu211 482 €186 414 €162 206 €193 707 €231 477 €148 196 €143 781 €125 799 €
Vlastné imanie710 €25 592 €79 057 €73 167 €88 726 €56 054 €32 125 €5 676 €
Podané12. 6. 202613. 6. 202526. 3. 202429. 3. 202323. 3. 202214. 6. 202115. 6. 202029. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
28. z 172 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120763788
platiteľ od 1. 7. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Prostějovská 107, 080 01 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 5. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 36401/P
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
7320 Prieskum trhu a verejnej mienky
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností

  • Počítačové službyod 2018
  • Vedenie motorového vozidlaod 2018
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • Reklamná a propagačná činnosťod 2018
  • Sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravyod 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2018
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2026
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2026
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prieskum trhu a verejnej mienky — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 1 tis. € · posledná 12. 3. 2025

Posledné zmluvy

  • Inšpektorát práce PrešovDohoda o splátkach - Matrachello, s.r.o.1 tis. €12. 3. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7320), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202528. z 172
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prieskum trhu a verejnej mienky).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 12. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 7. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120763788
  3. 18. 5. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prieskum trhu a verejnej mienky s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51429152

Matrachello, s.r.o. – tržby 665 tis. € – IČO 51429152