SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51447690

CARMEN s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2018
IČO
51447690
DIČ
2120707204
Sídlo
Ďurkova 12, 949 01 Nitra
firmy v okolí

KonateľJosef Mravík

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CARMEN s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 2. 3. 2018. Vo vedení firmy: Josef Mravík. V roku 2025 mala firma tržby 160 tis. € (−1,7 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2926. z 15 643 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
160 tis. €
Za rok
−2 %
Od 2018
+234 %
0100 tis.200 tis.2018—2019+103 %2020+57 %2021+16 %2022−18 %2023+12 %2025−2 %
  • Najlepší rok
    2019, +103 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,8 %
    +1,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    1,1 %
    +1,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    98,2 %
    −1,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202320222021202020192018
Tržby160 419 €163 257 €145 781 €178 544 €153 730 €97 652 €48 000 €
Výsledok hospodárenia2 900 €33 €269 €37 €−90 €−460 €−1 517 €
Aktíva spolu257 977 €422 857 €187 953 €263 967 €162 429 €153 651 €51 669 €
Vlastné imanie4 716 €3 099 €3 066 €3 017 €2 979 €3 023 €3 483 €
Podané3. 6. 202630. 6. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 20212. 10. 202027. 6. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2926. z 15 643 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
975 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120707204
platiteľ od 1. 5. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
2 telefóny · 1 e-mail firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ďurkova 12, 949 01 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 3. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 45181/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2018
  • poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 2018
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2018
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2018
  • administratívne službyod 2018
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2018
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2018
  • prenájom hnuteľných vecíod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252926. z 15 643
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

60 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 60.

História zmien

Posledná zmena 3. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 3. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 2. 2023Nový spoločníkJosef Mravík, podiel 100 %
  3. 1. 5. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120707204
  4. 2. 3. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51447690

CARMEN s.r.o. – tržby 160 tis. € – IČO 51447690