SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51451298

Indon, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Zvolen · od 2018
IČO
51451298
DIČ
2120724606
Sídlo
Nám. SNP 12/85, 960 01 Zvolen
firmy v okolí

KonateľFrantišek Fleischacker+ 3 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Indon, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zvolen, v registri od 24. 3. 2018. Vo vedení firmy: František Fleischacker, Zdenko Jaroušek a 2 ďalšie osoby. V roku 2025 mala firma tržby 2 tis. € a zisk 921 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4153. z 4 458 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2 tis. €
Za rok
−33 %
025 tis.50 tis.75 tis.2018—2019×334,82020−100 %2021—2022—2023+20 %2024+100 %2025−33 %
  • Najlepší rok
    2019, ×334,8

Ukazovatele 2025

  • ROA
    0,8 %
    −0,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    92,8 %
    −0,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby2 400 €3 600 €1 800 €1 500 €0 €0 €75 000 €224 €
Výsledok hospodárenia921 €1 870 €−268 €−295 €−854 €0 €390 €177 €
Aktíva spolu108 550 €107 289 €105 749 €106 119 €105 525 €107 067 €17 244 €70 224 €
Vlastné imanie7 795 €6 874 €5 004 €5 272 €4 713 €5 567 €5 567 €5 177 €
Podané27. 6. 202630. 6. 202530. 6. 202430. 6. 202329. 6. 202230. 6. 20212. 11. 202030. 6. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4153. z 4 458 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nám. SNP 12/85, 960 01 Zvolen
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 3. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 33921/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
68310 Realitné kancelárie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Zvolen.

Prepojené firmy

9 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 9 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických;od 2018
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok;od 2018
  • Murárstvo;od 2018
  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť);od 2018
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov;od 2018
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien;od 2018
  • Prípravné práce k realizácii stavby;od 2018
  • Čistiace a upratovacie služby;od 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Realitné kancelárie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68310), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254153. z 4 458
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (realitné kancelárie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 3. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia realitné kancelárie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51451298

Indon, s.r.o. – tržby 2 tis. € – IČO 51451298