SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51452162

KANAL SERVIS BA s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2018
IČO
51452162
DIČ
2120707721
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľIng. Daniel Vereš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KANAL SERVIS BA s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 3. 3. 2018. Vo vedení firmy: Daniel Vereš. V roku 2025 mala firma tržby 386 tis. € (+105,1 %) a zisk 50 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať39. z 255 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
386 tis. €
Za rok
+105 %
Od 2018
+836 %
0200 tis.400 tis.2018—2019+123 %2020+36 %2021+10 %2022+24 %2023+10 %2024−0 %2025+105 %
  • Najlepší rok
    2019, +123 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    13,0 %
    +7,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    52,4 %
    +31,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    13,4 %
    +9,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    74,4 %
    −8,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby386 143 €188 297 €188 457 €170 941 €137 934 €125 220 €92 128 €41 274 €
Výsledok hospodárenia50 205 €9 582 €5 774 €4 666 €1 121 €4 731 €6 694 €7 956 €
Aktíva spolu374 316 €258 931 €288 144 €321 068 €142 176 €132 922 €112 514 €32 680 €
Vlastné imanie95 730 €45 525 €35 943 €30 169 €25 503 €24 382 €19 651 €12 956 €
Podané7. 5. 202618. 3. 20252. 4. 202429. 3. 202327. 5. 20225. 3. 20214. 3. 202020. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
39. z 255 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
16 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120707721
platiteľ od 3. 4. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 3. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 126613/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
37000 Čistenie a odvod odpadových vôd
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2018
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2018
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2018
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2018
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2018
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2018
  • Poskytovanie služieb osobného charakteruod 2018
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Čistenie a odvod odpadových vôd — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
spolu 394 tis. € · posledná 8. 7. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 37000), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202539. z 255
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (čistenie a odvod odpadových vôd).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 305 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 3 305.

História zmien

Posledná zmena 14. 5. 2026 · 4 záznamy

  1. 14. 5. 2026Zápis konečného užívateľa výhodDaniel Vereš
  2. 7. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 3. 4. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120707721
  4. 3. 3. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia čistenie a odvod odpadových vôd s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51452162

KANAL SERVIS BA s. r. o. – tržby 386 tis. € – IČO 51452162