SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51455587

B-account s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2018
IČO
51455587
DIČ
2120724683
Sídlo
Dunajská 8, 811 08 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľJožef Žian

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

B-account s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 23. 3. 2018. Vo vedení firmy: Jožef Žian. V roku 2020 mala firma tržby 1,7 mil. € a zisk 1 tis. €.

3/5

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

3 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2020
1,7 mil. €
Za rok
×1213,8
01 mil.2 mil.2018—2019+177 %2020×1213,8
  • Najlepší rok
    2020, ×1213,8

Ukazovatele 2020

  • Marža
    0,1 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    0,1 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    99,7 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202020192018
Tržby1 747 900 €1 440 €520 €
Výsledok hospodárenia1 256 €13 €10 €
Aktíva spolu2 041 988 €5 013 €5 010 €
Vlastné imanie6 269 €5 013 €5 010 €
Podané28. 4. 202110. 3. 202031. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1. z 51 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 3 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2120724683
platiteľ od 1. 12. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dunajská 8, 811 08 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 3. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 164003/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2018
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2018
  • Administratívne službyod 2018
  • Vedenie účtovníctvaod 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2018
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20201. z 51
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2020 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

509 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 509.

História zmien

Posledná zmena 1. 10. 2022 · 8 záznamov

  1. 1. 10. 2022Zrušená registrácia DPH
  2. 9. 9. 2022Presun sídlaDunajská 8 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Biskupa Királya 2814/21 Komárno
  3. 9. 9. 2022Nový spoločníkJožef Žian, podiel 100 %
  4. 20. 8. 2022Nový člen vedeniaJožef Žian, konateľ
  5. 28. 4. 2021Podaná účtovná závierkaza rok 2020
  6. 24. 12. 2019Presun sídlaBiskupa Királya 2814/21 Komárnopredtým Sabinovská 5109/18 Prešov
  7. 1. 12. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120724683
  8. 23. 3. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51455587

B-account s.r.o. – tržby 1,7 mil. € – IČO 51455587