SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51457032

one2one spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Moravany nad Váhom · od 2018
IČO
51457032
DIČ
2120710471
Sídlo
Pod lesom 868/3, 922 21 Moravany nad Váhom
firmy v okolí

KonateľKatarína Kopčeková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

one2one spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Moravany nad Váhom, v registri od 6. 3. 2018. Vo vedení firmy: Katarína Kopčeková a Mário Kopček. V roku 2025 mala firma tržby 950 tis. € (−2,4 %) a zisk 68 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať242. z 5 144 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
950 tis. €
Za rok
−2 %
Od 2018
+425 %
0500 tis.1 mil.2018—2019+75 %2020+49 %2021−2 %2022+64 %2023+4 %2024+23 %2025−2 %
  • Priemerný rast ročne
    +26,7 %
  • Najlepší rok
    2019, +75 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,1 %
    +0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    17,3 %
    −2,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,5 %
    −0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    27,8 %
    −4,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby949 866 €973 208 €791 426 €759 667 €463 120 €472 887 €316 790 €180 920 €
Výsledok hospodárenia67 678 €68 773 €79 163 €74 617 €52 756 €50 385 €22 055 €1 977 €
Aktíva spolu540 229 €520 136 €405 084 €302 649 €262 491 €172 074 €106 563 €73 255 €
Vlastné imanie390 148 €354 728 €285 955 €206 791 €132 175 €79 419 €29 033 €1 977 €
Podané31. 3. 202631. 3. 20254. 6. 202428. 6. 202330. 3. 202229. 6. 202116. 6. 202027. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
242. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120710471
platiteľ od 1. 5. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pod lesom 868/3, 922 21 Moravany nad Váhom
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 3. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 41763/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Moravany nad Váhom.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • čistiace a upratovacie službyod 2018
  • prenájom hnuteľných vecíod 2018
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2018
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2018
  • počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2018
  • reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2018
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)od 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025242. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 11. 2018Nový člen vedeniaIng. Mário Kopček, konateľ
  3. 1. 11. 2018Nový spoločníkIng. Mário Kopček, podiel 70 %
  4. 1. 11. 2018Nový spoločníkKatarína Kopčeková, podiel 30 %
  5. 1. 5. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120710471
  6. 6. 3. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51457032

one2one spol. s r.o. – tržby 950 tis. € – IČO 51457032