SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51467461

EL - IN ELEKTROINŠTALÁCIE s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kolinovce · od 2018
IČO
51467461
DIČ
2120718787
Sídlo
053 42 Kolinovce
firmy v okolí

KonateľJaroslav Šterbák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EL - IN ELEKTROINŠTALÁCIE s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kolinovce, v registri od 17. 3. 2018. Vo vedení firmy: Jaroslav Šterbák. V roku 2025 mala firma tržby 86 tis. € (+92,6 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1353. z 2 877 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
86 tis. €
Za rok
+93 %
050 tis.100 tis.2018—2019+71 %2020+135 %2021+43 %2022+27 %2023−14 %2024+28 %2025+93 %
  • Najlepší rok
    2020, +135 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,4 %
    −1,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    14,0 %
    −0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,2 %
    −6,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    62,8 %
    +45,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby85 583 €44 433 €34 771 €40 275 €31 801 €22 252 €9 474 €5 532 €
Výsledok hospodárenia2 085 €1 843 €917 €1 606 €1 618 €1 288 €246 €253 €
Aktíva spolu39 970 €15 504 €12 804 €11 862 €9 365 €10 010 €6 616 €5 320 €
Vlastné imanie14 856 €12 771 €10 972 €10 054 €8 420 €6 786 €5 499 €5 253 €
Podané10. 6. 20264. 3. 202519. 6. 202422. 3. 202318. 3. 202217. 3. 20219. 6. 202025. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1353. z 2 877 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120718787
platiteľ od 1. 12. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
053 42 Kolinovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 3. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 43479/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
43210 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kolinovce.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2018
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2018
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2018
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2018
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrickýchod 2018
  • Prevádzkovanie technickej služby podľa § 7 ods. 1 zákona o súkromnej bezpečnosti v rozsahu: projektovanie, montáž, údržba, revízia, oprava zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 2022
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyod 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251353. z 2 877
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 10. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 10. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 12. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2120718787
  3. 17. 3. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51467461

EL - IN ELEKTROINŠTALÁCIE s.r.o. – tržby 86 tis. € – IČO 51467461