SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51469154

Ubytovňa Višňové s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Višňové · od 2018

predtým eZmluva.sk 206, s.r.o.

IČO
51469154
DIČ
2120724914
Sídlo
Višňové 840, 013 23 Višňové
firmy v okolí

KonateľLadislav Ďurnek+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Ubytovňa Višňové s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Višňové, v registri od 22. 3. 2018. Vo vedení firmy: Ladislav Ďurnek, Ján Kmeť a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 239 tis. € (−2,2 %) a zisk 35 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať275. z 1 246 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
239 tis. €
Za rok
−2 %
Od 2018
+328 %
0200 tis.400 tis.2018—2019+98 %2020−51 %2021+71 %2022+67 %2023+123 %2024−29 %2025−2 %
  • Priemerný rast ročne
    +23,1 %
  • Najlepší rok
    2023, +123 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    14,8 %
    +52,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    43,0 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    19,2 %
    +121,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    55,4 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby239 054 €244 311 €342 743 €153 772 €92 224 €53 935 €110 763 €55 891 €
Výsledok hospodárenia35 348 €−92 253 €49 494 €985 €−46 142 €−16 923 €−28 793 €−59 530 €
Aktíva spolu184 515 €89 951 €270 877 €56 712 €74 540 €67 798 €68 040 €54 556 €
Vlastné imanie82 218 €−216 853 €−118 742 €−168 236 €−150 050 €−103 908 €−83 323 €−54 530 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202426. 6. 20236. 5. 20224. 8. 202213. 11. 202028. 6. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
275. z 1 246 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
5 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120724914
platiteľ od 1. 6. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Višňové 840, 013 23 Višňové
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 3. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 70987/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
7311 Činnosti reklamných agentúr
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
eZmluva.sk 206, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Višňové.

Prepojené firmy

5 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 5 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2018
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2018
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2018
  • Vedenie účtovníctvaod 2018
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • Administratívne službyod 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti reklamných agentúr — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
posledná 4. 4. 2024

Posledné zmluvy

  • Ministerstvo dopravy SRZmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca—4. 4. 2024
  • Ministerstvo dopravy SRZmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca—19. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7311), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025275. z 1 246
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti reklamných agentúr).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 12 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 2. 2026Nový spoločníkHEPIEND, s.r.o., podiel 28 %
  3. 22. 11. 2024Nový člen vedeniaHenrich Pietrik, konateľ
  4. 11. 3. 2020Presun sídlaVišňové 840 Višňovépredtým Šenkárovská 606/41 Žilina
  5. 28. 9. 2018Zmena obchodného menaUbytovňa Višňové s.r.o.predtým eZmluva.sk 206, s.r.o.
  6. 28. 9. 2018Presun sídlaŠenkárovská 606/41 Žilinapredtým Teplická 105 Piešťany
  7. 28. 9. 2018Nový spoločníkJán Kmeť, podiel 40 %
  8. 28. 9. 2018Nový spoločníkLadislav Ďurnek, podiel 32 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti reklamných agentúr s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51469154

Ubytovňa Višňové s.r.o. – tržby 239 tis. € – IČO 51469154