SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51629291

LEMP s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Podtureň · od 2018
IČO
51629291
DIČ
2120734528
Sídlo
Hlavná 124, 033 01 Podtureň
firmy v okolí

KonateľMichal Krčula

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LEMP s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Podtureň, v registri od 4. 4. 2018. Vo vedení firmy: Michal Krčula. V roku 2025 mala firma tržby 84 tis. € (+102,1 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať137. z 278 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
84 tis. €
Za rok
+102 %
Od 2021
+211 %
050 tis.100 tis.2021—2022+9 %2023−31 %2024+105 %2025+102 %
  • Najlepší rok
    2024, +105 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,2 %
    +1,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,6 %
    +5,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,0 %
    +3,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    24,6 %
    +22,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby84 039 €41 590 €20 300 €29 381 €27 065 €———
Výsledok hospodárenia4 365 €1 741 €191 €135 €287 €56 €316 €—
Aktíva spolu54 706 €37 600 €34 746 €18 984 €15 858 €15 448 €13 721 €29 €
Vlastné imanie41 245 €36 881 €16 772 €16 081 €15 580 €14 693 €13 845 €29 €
Podané10. 2. 20265. 2. 20251. 3. 20244. 3. 20232. 3. 20227. 3. 20219. 3. 202022. 2. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
137. z 278 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120734528
platiteľ od 1. 6. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hlavná 124, 033 01 Podtureň
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 4. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 69819/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
24100 Výroba surového železa a ocele a ferozliatin
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Podtureň.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2018
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2018
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2018
  • Kuriérske službyod 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba surového železa a ocele a ferozliatin — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 24100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025137. z 278
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba surového železa a ocele a ferozliatin).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 10. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 10. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 6. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120734528
  3. 4. 4. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba surového železa a ocele a ferozliatin s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51629291

LEMP s.r.o. – tržby 84 tis. € – IČO 51629291