SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51636875

softworx, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2018
IČO
51636875
DIČ
2120751567
Sídlo
Andreja Mráza 13, 821 03 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľMgr. Peter Bolemant

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

softworx, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 11. 4. 2018. Vo vedení firmy: Peter Bolemant. V roku 2025 mala firma tržby 240 tis. € (+1,6 %) a zisk 117 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať54. z 255 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
240 tis. €
Za rok
+2 %
Od 2018
+414 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2018—2019−12 %2020+11 %2021+37 %2022+11 %2023+241 %2024−1 %2025+2 %
  • Najlepší rok
    2023, +241 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    48,8 %
    −7,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    40,6 %
    −13,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    39,3 %
    −10,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,0 %
    −5,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby240 404 €236 599 €238 328 €69 984 €63 066 €45 890 €41 355 €46 730 €
Výsledok hospodárenia117 320 €134 151 €158 191 €40 876 €22 255 €18 805 €24 792 €31 361 €
Aktíva spolu298 262 €269 472 €272 940 €111 562 €108 952 €80 699 €62 118 €47 250 €
Vlastné imanie289 310 €247 259 €204 506 €100 078 €102 213 €79 958 €61 153 €36 361 €
Podané12. 3. 202618. 3. 202527. 2. 20249. 3. 202329. 3. 202217. 3. 20214. 3. 202026. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
54. z 255 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120751567
platiteľ od 11. 5. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Andreja Mráza 13, 821 03 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 4. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 127605/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
26110 Výroba elektronických komponentov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2018
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2018
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2018
  • Administratívne službyod 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2018
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba elektronických komponentov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 26110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202554. z 255
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba elektronických komponentov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 12. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 9. 2021Presun sídlaAndreja Mráza 13 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Rudolfa Mocka 1/C Bratislava - mestská časť Karlova Ves
  3. 11. 4. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba elektronických komponentov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51636875

softworx, s.r.o. – tržby 240 tis. € – IČO 51636875