SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51644975

Poton Invest s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Horná Potôň · od 2018
IČO
51644975
DIČ
2120758167
Sídlo
Benkova Potôň 367, 930 36 Horná Potôň
firmy v okolí

KonateľMgr. Dávid Szabó

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Poton Invest s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Horná Potôň, v registri od 5. 4. 2018. Vo vedení firmy: Dávid Szabó. V roku 2025 mala firma tržby 41 tis. € a zisk 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať6422. z 11 486 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
41 tis. €
Za rok
+24 %
Od 2020
−47 %
050 tis.100 tis.150 tis.2020—2021+81 %2022−67 %2023−28 %2025+24 %
  • Priemerný rast ročne
    −11,9 %
  • Najlepší rok
    2021, +81 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    26,3 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    21,5 %
    +78,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    21,2 %
    +61,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    1,3 %
    −27,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby40 834 €—32 914 €45 750 €138 968 €76 765 €——
Výsledok hospodárenia10 746 €−22 303 €826 €23 203 €42 116 €55 459 €−100 €−3 €
Aktíva spolu50 624 €54 966 €93 577 €61 441 €106 073 €70 427 €4 897 €4 997 €
Vlastné imanie49 944 €39 198 €61 501 €60 675 €102 472 €60 356 €4 897 €4 997 €
Podané29. 3. 20267. 3. 202514. 3. 20242. 3. 20239. 2. 202216. 3. 202127. 2. 202029. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
6422. z 11 486 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120758167
platiteľ od 24. 4. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Benkova Potôň 367, 930 36 Horná Potôň
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 4. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 41983/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Horná Potôň.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2018
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • Reklamné a marketingové službyod 2018
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidlaod 2018
  • Počítačové službyod 2018
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20256422. z 11 486
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 4. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2120758167
  3. 5. 4. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51644975

Poton Invest s.r.o. – tržby 41 tis. € – IČO 51644975