SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51646552

IT AMBIT s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2018
IČO
51646552
DIČ
2120738763
Sídlo
Mamateyova 10, 851 04 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľAleksandr Shlokin

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IT AMBIT s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 13. 4. 2018. Vo vedení firmy: Aleksandr Shlokin. V roku 2025 mala firma tržby 2 tis. € (−88,9 %) a zisk 296 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4121. z 4 305 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2 tis. €
Za rok
−89 %
Od 2019
−89 %
010 tis.20 tis.2019—2020+5 %2021−7 %2022+8 %2023+1 %2024−10 %2025−89 %
  • Najlepší rok
    2022, +8 %
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby1 940 €17 460 €19 400 €19 303 €17 945 €19 400 €18 440 €—
Výsledok hospodárenia296 €12 414 €15 900 €15 772 €14 617 €15 900 €13 820 €—
Aktíva spolu6 846 €22 845 €41 366 €25 443 €23 446 €36 394 €23 424 €5 500 €
Vlastné imanie5 796 €20 314 €37 810 €21 910 €20 117 €34 720 €18 820 €5 000 €
Podané28. 2. 20264. 2. 20251. 2. 202422. 2. 20232. 2. 20224. 3. 202113. 2. 202026. 2. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4121. z 4 305 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2120738763
platiteľ od 21. 9. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mamateyova 10, 851 04 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 4. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 127670/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
62020 Poradenstvo týkajúce sa počítačov
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2018
  • Administratívne službyod 2018
  • Informačná činnosťod 2018
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2018
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenstvo týkajúce sa počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254121. z 4 305
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenstvo týkajúce sa počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

9 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Zobrazených 8 najnovších z 9.

História zmien

Posledná zmena 21. 9. 2026 · 4 záznamy

  1. 21. 9. 2026Registrácia za platiteľa DPHSK2120738763
  2. 28. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 19. 10. 2018Nový člen vedeniaAleksandr Shlokin, konateľ
  4. 13. 4. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenstvo týkajúce sa počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51646552

IT AMBIT s. r. o. – tržby 2 tis. € – IČO 51646552