SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51655322

JANMIR s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2018
IČO
51655322
DIČ
2120747178
Sídlo
Černyševského 1280/29, 851 01 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí
Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JANMIR s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 26. 4. 2018. V roku 2025 mala firma tržby 1,1 mil. € (+6,1 %) a zisk 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať159. z 3 412 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,1 mil. €
Za rok
+6 %
Od 2018
+1301 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2018—2019×5,12020+92 %2021+47 %2022−62 %2023+98 %2024+22 %2025+6 %
  • Priemerný rast ročne
    +45,8 %
  • Najlepší rok
    2019, ×5,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,6 %
    −3,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,0 %
    −21,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,1 %
    −2,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    79,2 %
    −5,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby1 060 782 €999 952 €818 011 €413 637 €1 079 118 €735 492 €383 457 €75 716 €
Výsledok hospodárenia17 393 €48 426 €15 578 €−44 504 €15 571 €−18 124 €−23 962 €7 749 €
Aktíva spolu831 238 €1 005 658 €1 066 223 €488 768 €440 860 €93 522 €80 064 €32 296 €
Vlastné imanie173 128 €155 735 €107 309 €91 730 €−13 766 €−29 337 €−11 213 €12 749 €
Podané26. 6. 202627. 3. 202521. 5. 202416. 2. 202315. 3. 202212. 2. 20216. 2. 20207. 2. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
159. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
12 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120747178
platiteľ od 1. 3. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Černyševského 1280/29, 851 01 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 4. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 128004/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2018
  • Čistiace a upratovacie službyod 2018
  • Administratívne službyod 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2018
  • Vedenie účtovníctvaod 2018
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025159. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

6 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 3. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120747178
  3. 26. 4. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51655322

JANMIR s.r.o. – tržby 1,1 mil. € – IČO 51655322