V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
SAM-STAV, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Važec, v registri od 11. 4. 2018. Vo vedení firmy: Vladimír Zubaj. V roku 2025 mala firma stratu 424 €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Vysoko spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Platiteľ od 20. 5. 2026 (§4)Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 1 zmluvaCentrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
8 rokov z účtovných závierok
- Stratové roky4 z 8
- Najlepší rok2019, −55 %
- Najslabší rok2023, strata 4 tis. €
Ukazovatele 2025
- ROE-0,2 %−6,3 p. b. za rokZisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
- ROA-0,2 %−6,3 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť0,0 %+0,0 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | 13 000 € | — | — | — | 3 644 € | 124 023 € | 188 376 € |
| Výsledok hospodárenia | −424 € | 12 916 € | −3 625 € | −302 € | −1 214 € | 370 € | 73 670 € | 162 410 € |
| Aktíva spolu | 208 950 € | 211 311 € | 201 299 € | 204 924 € | 204 551 € | 207 116 € | 213 778 € | 169 521 € |
| Vlastné imanie | 208 950 € | 211 311 € | 201 299 € | 204 924 € | 204 551 € | 207 116 € | 207 657 € | 167 410 € |
| Podané | 28. 3. 2026 | 15. 3. 2025 | 22. 3. 2024 | 27. 3. 2023 | 28. 2. 2022 | 11. 5. 2021 | 31. 3. 2020 | 24. 4. 2019 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 11. 4. 2018
- 8 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 69855/L
Predmet činnosti
14 zapísaných činností
- Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 mod 2018
- Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémovod 2018
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2018
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2018
- Prípravné práce k realizácii stavbyod 2018
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2018
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2018
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2018
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 43120), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 20. 5. 2026 · 5 záznamov
- 20. 5. 2026Registrácia za platiteľa DPHSK2120740358
- 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 3. 8. 2022Nový spoločníkVladimír Zubaj, podiel 100 %
- 13. 6. 2022Nový člen vedeniaVladimír Zubaj, konateľ
- 11. 4. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 28. 3. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51659646