SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51661861

Rock Cafe Netopier, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2018

predtým BENGUR s.r.o.

IČO
51661861
DIČ
2120744329
Sídlo
Slovenská 75, 080 01 Prešov
firmy v okolí

KonateľJán Čunderlík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Rock Cafe Netopier, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 13. 4. 2018. Vo vedení firmy: Ján Čunderlík. V roku 2025 mala firma tržby 41 tis. € (+64,2 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2763. z 4 305 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
41 tis. €
Za rok
+64 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2019—2020×104,12021+38 %2022−72 %2023−47 %2024−21 %2025+64 %
  • Najlepší rok
    2020, ×104,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    30,3 %
    +20,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    77,1 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    61,2 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby41 044 €25 000 €31 740 €60 044 €216 033 €156 163 €1 500 €—
Výsledok hospodárenia12 450 €2 423 €4 635 €−11 192 €−8 362 €414 €3 952 €—
Aktíva spolu16 151 €9 804 €16 304 €24 796 €59 118 €42 028 €34 918 €5 000 €
Vlastné imanie6 271 €−3 128 €−5 552 €−10 187 €1 005 €9 366 €8 952 €5 000 €
Podané27. 6. 202627. 6. 20251. 7. 202411. 2. 202411. 2. 20247. 2. 202415. 12. 202218. 7. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2763. z 4 305 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120744329
platiteľ od 30. 1. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Slovenská 75, 080 01 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 4. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 36214/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62020 Poradenstvo týkajúce sa počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
BENGUR s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2018
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2018
  • Čistiace a upratovacie službyod 2018
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2018
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2018
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2018
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenstvo týkajúce sa počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 200 tis. € · posledná 24. 5. 2021
Eurofondy
1 projekt
zazmluvnené 200 tis. € · posledný 1. 10. 2019

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252763. z 4 305
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenstvo týkajúce sa počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 1. 2026Registrácia za platiteľa DPHSK2120744329
  3. 8. 1. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodJán Čunderlík
  4. 9. 4. 2019Zápis konečného užívateľa výhodJán Čunderlík
  5. 6. 10. 2018Zmena obchodného menaRock Cafe Netopier, s.r.o.predtým BENGUR s.r.o.
  6. 6. 10. 2018Presun sídlaSlovenská 75 Prešovpredtým Vajanského 47 Prešov
  7. 6. 10. 2018Nový spoločníkJán Čunderlík, podiel 100 %
  8. 21. 9. 2018Nový člen vedeniaJán Čunderlík, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenstvo týkajúce sa počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51661861

Rock Cafe Netopier, s.r.o. – tržby 41 tis. € – IČO 51661861