SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51664241

Strýček Karol s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Rabča · od 2018
IČO
51664241
DIČ
2120739225
Sídlo
Bystrá 338/10, 029 44 Rabča
firmy v okolí

KonateľKarol Strýček

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Strýček Karol s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rabča, v registri od 14. 4. 2018. Vo vedení firmy: Karol Strýček. V roku 2025 mala firma tržby 554 tis. € (+6,9 %) a stratu 47 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať359. z 3 412 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
554 tis. €
Za rok
+7 %
Od 2018
+540 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2018—2019+97 %2020+23 %2021+17 %2022+58 %2023+34 %2024−0 %2025+7 %
  • Priemerný rast ročne
    +30,4 %
  • Najlepší rok
    2019, +97 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -8,5 %
    −11,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -157,1 %
    −175,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -22,0 %
    −34,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    86,0 %
    +56,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby554 468 €518 713 €519 091 €387 020 €244 891 €209 836 €170 770 €86 661 €
Výsledok hospodárenia−47 174 €13 870 €34 268 €9 425 €4 804 €13 125 €−5 686 €2 183 €
Aktíva spolu214 069 €110 234 €148 799 €106 961 €81 769 €73 392 €49 648 €27 601 €
Vlastné imanie30 020 €77 194 €63 324 €29 055 €19 630 €14 826 €1 497 €7 183 €
Podané29. 6. 202631. 3. 20251. 7. 20241. 5. 20231. 5. 202229. 6. 20212. 11. 202030. 4. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
359. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120739225
platiteľ od 1. 10. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bystrá 338/10, 029 44 Rabča
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 4. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 69894/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Rabča.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
  • Poskytovanie služieb osobného charakteruod 2018
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2018
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2018
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2018
  • Prevádzkovanie výdajne stravyod 2018
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2018
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
posledná 21. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025359. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 10. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120739225
  3. 14. 4. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51664241

Strýček Karol s.r.o. – tržby 554 tis. € – IČO 51664241