SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51667541

V & M development s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2018
IČO
51667541
DIČ
2120789737
Sídlo
Agátová 7H, 841 02 Bratislava – Dúbravka
firmy v okolí

KonateľMgr. Vlastimil Gross

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

V & M development s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Dúbravka, v registri od 16. 6. 2018. Vo vedení firmy: Vlastimil Gross. V roku 2025 mala firma tržby 210 tis. € (+35,2 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať200. z 714 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
210 tis. €
Za rok
+35 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2018—2019×5,42020+5 %2021+64 %2022×7,12023−87 %2024+105 %2025+35 %
  • Najlepší rok
    2022, ×7,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,0 %
    +12,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    1,2 %
    +6,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    97,2 %
    −1,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby209 689 €155 051 €75 697 €561 694 €78 600 €47 800 €45 597 €8 400 €
Výsledok hospodárenia4 244 €−16 578 €−52 304 €−83 766 €5 729 €−10 520 €563 €−2 724 €
Aktíva spolu340 746 €339 231 €284 371 €400 333 €441 318 €399 868 €366 883 €43 755 €
Vlastné imanie9 644 €5 400 €21 978 €−75 718 €8 048 €2 319 €2 839 €2 276 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202430. 6. 202321. 1. 202230. 6. 20212. 11. 20201. 7. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
200. z 714 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120789737
platiteľ od 1. 3. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Agátová 7H, 841 02 Bratislava – Dúbravka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 6. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 129252/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
7112 Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Dúbravka.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2018
  • Fotografické službyod 2018
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 2018
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2018
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 2018
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2018
  • Poskytovanie služieb osobného charakteruod 2018
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 1 € · posledná 31. 1. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7112), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025200. z 714
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 2. 2026Nový spoločníkMgr. Vlastimil Gross, podiel 100 %
  3. 21. 6. 2024Presun sídlaAgátová 7H Bratislava - mestská časť Dúbravkapredtým Romanova 1669/34 Bratislava - mestská časť Petržalka
  4. 27. 9. 2023Presun sídlaRomanova 1669/34 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Romanova 1669 Bratislava - mestská časť Petržalka
  5. 13. 6. 2023Presun sídlaRomanova 1669 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Miletičova 1 Bratislava - mestská časť Ružinov
  6. 1. 3. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2120789737
  7. 16. 6. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51667541

V & M development s. r. o. – tržby 210 tis. € – IČO 51667541