SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51669901

U-Vision, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2018
IČO
51669901
DIČ
2120749741
Sídlo
Grösslingova 2529/20, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľLiudmyla Azarova+ 2 ďalšie osoby

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

U-Vision, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 28. 4. 2018. Vo vedení firmy: Liudmyla Azarova, Volodymyr Prykhodko a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 16 tis. € (−82,0 %) a stratu 26 tis. €.

4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
16 tis. €
Za rok
−82 %
Od 2018
−71 %
050 tis.100 tis.150 tis.2018—2019−68 %2020+147 %2021+50 %2022+55 %2023+46 %2024−40 %2025−82 %
  • Priemerný rast ročne
    −16,1 %
  • Najlepší rok
    2020, +147 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -169,9 %
    −191,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -104,4 %
    −119,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    69,1 %
    −2,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby15 545 €86 317 €144 744 €99 074 €63 804 €42 550 €17 200 €53 310 €
Výsledok hospodárenia−26 413 €18 273 €28 516 €29 545 €8 937 €634 €1 374 €−6 275 €
Aktíva spolu25 291 €120 633 €79 700 €62 885 €20 250 €8 356 €9 347 €3 796 €
Vlastné imanie7 805 €34 218 €44 461 €45 490 €15 945 €7 008 €6 374 €−1 275 €
Podané31. 3. 202626. 3. 202524. 6. 202431. 1. 202331. 3. 202215. 6. 202111. 7. 202028. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
8835. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120749741
platiteľ od 10. 5. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Grösslingova 2529/20, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 4. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 128067/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 2018
  • reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2018
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2018
  • služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 2021
  • fotografické službyod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 25. 2. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20258835. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 4. 2024Nový člen vedeniaLiubov Azarova, konateľ
  3. 1. 11. 2021Nový člen vedeniaVolodymyr Prykhodko, konateľ
  4. 10. 3. 2021Nový spoločníkLiudmyla Azarova, podiel 100 %
  5. 10. 2. 2021Nový člen vedeniaLiudmyla Azarova, konateľ
  6. 25. 2. 2020Presun sídlaGrösslingova 2529/20 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Sv. Cyrila a Metoda 656/1 Nová Dedinka
  7. 18. 12. 2018Presun sídlaSv. Cyrila a Metoda 656/1 Nová Dedinkapredtým Pod násypom 4602/7H Bratislava - mestská časť Lamač
  8. 28. 4. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51669901

U-Vision, s. r. o. – tržby 16 tis. € – IČO 51669901