SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51677601

Tibi mont s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kežmarok · od 2018

predtým Perona s. r. o.

IČO
51677601
DIČ
2120785755
Sídlo
Ľubická cesta 1082/6, 060 01 Kežmarok
firmy v okolí

KonateľJozef Rejda

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Tibi mont s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kežmarok, v registri od 14. 6. 2018. Vo vedení firmy: Jozef Rejda. V roku 2025 mala firma tržby 2,7 mil. € (+1,3 %) a zisk 69 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať25. z 526 v odvetví
2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,7 mil. €
Za rok
+1 %
01 mil.2 mil.3 mil.2018—2019×7062020+177 %2021−35 %2022+101 %2023−36 %2024+72 %2025+1 %
  • Najlepší rok
    2019, ×706

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,6 %
    −1,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    47,9 %
    −65,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,2 %
    −6,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    82,9 %
    −4,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby2 702 162 €2 666 864 €1 552 089 €2 430 956 €1 206 472 €1 855 772 €670 677 €950 €
Výsledok hospodárenia69 386 €112 943 €−193 556 €104 859 €38 277 €37 195 €24 243 €−8 €
Aktíva spolu846 300 €797 941 €627 986 €680 248 €625 250 €334 689 €104 037 €5 641 €
Vlastné imanie144 927 €99 542 €66 010 €209 566 €104 706 €66 429 €29 235 €4 992 €
Podané11. 6. 202616. 2. 202512. 6. 202425. 4. 202323. 6. 202231. 3. 202116. 6. 202015. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
25. z 526 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
10 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120785755
platiteľ od 1. 8. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ľubická cesta 1082/6, 060 01 Kežmarok
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 6. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 38298/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
25 – 49 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4321 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Perona s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kežmarok.

Záložné práva

2 záznamy v Notárskom centrálnom registri

  • Registrácia nového záložného práva29. 1. 2026
    veriteľ neuvedený
    3138/2026
  • Registrácia nového záložného práva10. 1. 2022
    veriteľ neuvedený
    594/2022

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2018
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchod 2018
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2018
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2021
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4321), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202525. z 526
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 6. 2026 · 14 záznamov

  1. 11. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 5. 2026Presun sídlaĽubická cesta 1082/6 Kežmarokpredtým 207 Vrbov
  3. 29. 1. 2026Záložné právo
  4. 3. 2. 2024Zápis konečného užívateľa výhodJozef Rejda
  5. 7. 3. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodJozef Rejda
  6. 21. 5. 2022Presun sídla207 Vrbovpredtým Vrbov 107 Vrbov
  7. 10. 1. 2022Záložné právo
  8. 13. 5. 2021Zápis konečného užívateľa výhodJozef Rejda
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51677601

Tibi mont s. r. o. – tržby 2,7 mil. € – IČO 51677601