SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51679744

Ria Slovakia spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2018

predtým Maury s.r.o.

IČO
51679744
DIČ
2120757353
Sídlo
Černyševského 10, 851 01 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľKristián Csémy+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Ria Slovakia spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 26. 4. 2018. Vo vedení firmy: Kristián Csémy a Annamária Csémyová. V roku 2025 mala firma tržby 44 tis. € (−11,8 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3580. z 5 417 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
44 tis. €
Za rok
−12 %
Od 2018
+140 %
020 tis.40 tis.60 tis.2018—2019+13 %2020−60 %2021+224 %2022+0 %2023+56 %2024+20 %2025−12 %
  • Najlepší rok
    2021, +224 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,9 %
    +4,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    24,4 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    52,6 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby43 805 €49 690 €41 566 €26 595 €26 495 €8 180 €20 595 €18 285 €
Výsledok hospodárenia2 566 €946 €−79 €1 429 €7 696 €−4 961 €−2 513 €−5 092 €
Aktíva spolu10 526 €5 832 €3 094 €3 828 €1 393 €8 130 €15 972 €16 508 €
Vlastné imanie4 992 €2 426 €1 480 €1 559 €130 €−7 566 €−2 605 €−92 €
Podané25. 3. 202626. 3. 202527. 3. 202429. 3. 202328. 3. 202229. 3. 202128. 3. 202029. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3580. z 5 417 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2120757353
platiteľ od 29. 5. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Černyševského 10, 851 01 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 4. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 128013/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Maury s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2018
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2018
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2018
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2018
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2018
  • Administratívne službyod 2018
  • Čistiace a upratovacie službyod 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253580. z 5 417
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

504 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 504.

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 6. 2018Zmena obchodného menaRia Slovakia spol. s r.o.predtým Maury s.r.o.
  3. 13. 6. 2018Presun sídlaČernyševského 10 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Žltá 3938/3 Bratislava - mestská časť Petržalka
  4. 13. 6. 2018Nový spoločníkAnnamária Csémyová, podiel 50 %
  5. 13. 6. 2018Nový spoločníkKristián Csémy, podiel 50 %
  6. 29. 5. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120757353
  7. 26. 4. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51679744

Ria Slovakia spol. s r.o. – tržby 44 tis. € – IČO 51679744