SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51696339

Instalmont-BV s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sereď · od 2018
IČO
51696339
DIČ
2120779408
Sídlo
8.mája 1928/102, 926 01 Sereď
firmy v okolí

KonateľLucia Sýkorová

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Instalmont-BV s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sereď, v registri od 6. 6. 2018. Vo vedení firmy: Lucia Sýkorová. V roku 2025 mala firma tržby 182 tis. € (+7,2 %) a zisk 4 tis. €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
182 tis. €
Za rok
+7 %
Od 2018
+1602 %
0100 tis.200 tis.2018—2019+279 %2020+133 %2021+10 %2022+1 %2023+5 %2024+54 %2025+7 %
  • Najlepší rok
    2019, +279 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,0 %
    −0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    3,3 %
    −3,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    92,0 %
    +92,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby181 848 €169 695 €110 151 €105 284 €103 859 €94 332 €40 492 €10 683 €
Výsledok hospodárenia3 606 €3 723 €986 €161 €−3 505 €4 790 €−18 770 €−7 201 €
Aktíva spolu107 936 €59 157 €57 384 €54 449 €66 301 €23 545 €5 937 €3 615 €
Vlastné imanie8 606 €59 157 €55 434 €54 447 €54 286 €4 790 €−20 971 €−2 201 €
Podané28. 7. 202610. 2. 20256. 1. 202528. 6. 202330. 6. 20224. 5. 20211. 11. 202030. 6. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
181. z 394 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120779408
platiteľ od 2. 10. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2024

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
8.mája 1928/102, 926 01 Sereď
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 6. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 42422/T
Hlavná činnosť
43290 Ostatná stavebná inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Sereď.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • Búracie práceod 2018
  • Sťahovacie službyod 2018
  • Izolácie proti vlhkosti a vibráciámod 2018
  • Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémovod 2018
  • Kúrenárske práceod 2018
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2018
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2018
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatná stavebná inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025181. z 394
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatná stavebná inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 7. 2026 · 7 záznamov

  1. 28. 7. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 3. 2024Nový spoločníkLucia Sýkorová, podiel 100 %
  3. 28. 2. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodVladimír Bartoš
  4. 23. 2. 2024Nový člen vedeniaLucia Sýkorová, konateľ
  5. 15. 9. 2021Zápis konečného užívateľa výhodVladimír Bartoš
  6. 2. 10. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120779408
  7. 6. 6. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatná stavebná inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51696339

Instalmont-BV s.r.o. – tržby 182 tis. € – IČO 51696339