SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51699362

Davydov Building s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Komárno · od 2018

predtým Vittes, s.r.o.

IČO
51699362
DIČ
2120752810
Sídlo
Parná ul. 6184/10, 945 01 Komárno
firmy v okolí

KonateľYuriy Davydov+ 1 ďalšia osoba

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Davydov Building s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, v registri od 3. 5. 2018. Vo vedení firmy: Yuriy Davydov a Tetiana Vorobyova. V roku 2025 mala firma tržby 1,1 mil. € (−28,3 %) a stratu 35 tis. €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,1 mil. €
Za rok
−28 %
Od 2018
+95 %
01 mil.2 mil.2018—2019+10 %2020+153 %2021−75 %2022−18 %2023+260 %2024+34 %2025−28 %
  • Priemerný rast ročne
    +10,0 %
  • Najlepší rok
    2023, +260 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -3,3 %
    −4,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -8,9 %
    −13,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,2 %
    −1,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    86,9 %
    +2,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby1 066 049 €1 486 509 €1 111 564 €309 170 €377 838 €1 525 044 €601 764 €547 906 €
Výsledok hospodárenia−35 429 €20 597 €19 305 €7 534 €−198 304 €1 683 €−16 676 €37 244 €
Aktíva spolu3 044 951 €2 809 503 €2 124 095 €2 019 332 €1 909 333 €1 775 123 €1 872 889 €217 716 €
Vlastné imanie399 734 €435 163 €414 566 €395 262 €241 946 €255 250 €25 568 €42 244 €
Podané16. 6. 202625. 6. 202528. 6. 202429. 3. 202310. 12. 202230. 6. 202129. 10. 202030. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
39. z 680 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
20 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120752810
platiteľ od 1. 6. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2026

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Parná ul. 6184/10, 945 01 Komárno
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 5. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 46718/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4312 Zemné práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Vittes, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Komárno.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • Dizajnérske činnostiod 2018
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2018
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2018
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2018
  • Fotografické službyod 2018
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • Čistiace a upratovacie službyod 2018
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zemné práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4312), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202539. z 680
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zemné práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 16. 6. 2026 · 21 záznamov

  1. 16. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 2. 2026Zápis konečného užívateľa výhodTetiana Vorobyova
  3. 27. 2. 2026Zápis konečného užívateľa výhodYuriy Davydov
  4. 26. 2. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodTetiana Magomiedova
  5. 26. 2. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodYuriy Davydov
  6. 4. 12. 2025Presun sídlaParná ul. 6184/10 Komárnopredtým Dunajské nábrežie 1164/10 Komárno
  7. 11. 3. 2025Zápis konečného užívateľa výhodYuriy Davydov
  8. 10. 3. 2025Výmaz konečného užívateľa výhodYuriy Davydov
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zemné práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51699362

Davydov Building s.r.o. – tržby 1,1 mil. € – IČO 51699362