SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51707152

EACON, spol. s r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prievidza · od 2018
IČO
51707152
DIČ
2120760268
Sídlo
J. Murgaša 700/10, 971 01 Prievidza
firmy v okolí

KonateľIng. Marek Poliak

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EACON, spol. s r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prievidza, v registri od 11. 5. 2018. Vo vedení firmy: Marek Poliak. V roku 2025 mala firma tržby 129 tis. € (+18,7 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1089. z 6 701 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
129 tis. €
Za rok
+19 %
Od 2018
+657 %
050 tis.100 tis.150 tis.2018—2019+71 %2020+129 %2021+36 %2022+18 %2023−0 %2024+2 %2025+19 %
  • Najlepší rok
    2020, +129 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,5 %
    −5,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    15,1 %
    −19,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,6 %
    −4,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    56,2 %
    −11,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby129 003 €108 709 €106 355 €106 791 €90 839 €66 596 €29 136 €17 052 €
Výsledok hospodárenia5 775 €11 153 €2 980 €6 368 €3 098 €865 €923 €2 031 €
Aktíva spolu87 138 €100 652 €25 699 €40 594 €41 820 €48 177 €43 696 €29 128 €
Vlastné imanie38 194 €32 419 €21 266 €18 286 €11 918 €8 820 €7 954 €7 031 €
Podané16. 2. 20264. 6. 20251. 2. 202430. 3. 202314. 3. 202212. 6. 202120. 1. 202016. 1. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1089. z 6 701 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120760268
platiteľ od 1. 9. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
J. Murgaša 700/10, 971 01 Prievidza
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 5. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 36450/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prievidza.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyod 2018
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2018
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2018
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2018
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2018
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2018
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2018
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251089. z 6 701
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 16. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 16. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 9. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120760268
  3. 11. 5. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51707152

EACON, spol. s r. o. – tržby 129 tis. € – IČO 51707152