SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51712946

MELICH-STAV s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2018
IČO
51712946
DIČ
2120777769
Sídlo
Sereďská 3949/117, 917 05 Trnava
firmy v okolí

KonateľPavel Melih

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MELICH-STAV s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 30. 5. 2018. Vo vedení firmy: Pavel Melih. V roku 2024 mala firma tržby 945 tis. € (+13,2 %) a zisk 2 tis. €.

2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
945 tis. €
Za rok
+13 %
Od 2018
+389 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2018—2019+134 %2020+34 %2021−5 %2022+74 %2023−17 %2024+13 %
  • Priemerný rast ročne
    +30,3 %
  • Najlepší rok
    2019, +134 %

Ukazovatele 2024

  • Marža
    0,2 %
    −0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    5,4 %
    −7,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,5 %
    −2,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    71,8 %
    +1,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2024202320222021202020192018
Tržby944 873 €834 895 €1 004 722 €576 132 €604 774 €452 014 €193 223 €
Výsledok hospodárenia1 823 €4 017 €2 267 €3 288 €4 185 €5 288 €7 854 €
Aktíva spolu119 537 €108 348 €176 482 €83 333 €176 024 €115 314 €40 150 €
Vlastné imanie33 722 €31 899 €27 381 €25 114 €22 327 €18 142 €12 854 €
Podané20. 4. 20261. 7. 202430. 6. 20231. 7. 202230. 6. 202127. 10. 202029. 6. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
13. z 156 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
7
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120777769
platiteľ od 1. 11. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sereďská 3949/117, 917 05 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 5. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 42371/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2018
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2018
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2018
  • Vedenie účtovníctvaod 2018
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2018
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2018
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 2018
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 42 tis. € · posledná 5. 10. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202413. z 156
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 8. 2026 · 5 záznamov

  1. 29. 8. 2026Zápis konečného užívateľa výhodPavel Melih
  2. 20. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  3. 15. 7. 2020Presun sídlaSereďská 3949/117 Trnavapredtým Horné bašty 164/29 Trnava
  4. 1. 11. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120777769
  5. 30. 5. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51712946

MELICH-STAV s.r.o. – tržby 945 tis. € – IČO 51712946