SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51769743

DefineZero s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lučenec · od 2018
IČO
51769743
DIČ
2120778869
Sídlo
Adyho 2969/26, 984 01 Lučenec
firmy v okolí

KonateľIgor Filanda

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DefineZero s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lučenec, v registri od 8. 6. 2018. Vo vedení firmy: Igor Filanda. V roku 2025 mala firma tržby 93 tis. € (+193,4 %) a zisk 53 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať104. z 255 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
93 tis. €
Za rok
+193 %
Od 2018
+540 %
050 tis.100 tis.2018—2019+162 %2020−33 %2021+87 %2022+17 %2023−15 %2024−33 %2025+193 %
  • Najlepší rok
    2025, +193 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    57,1 %
    +56,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    33,7 %
    +33,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    29,2 %
    +29,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    13,2 %
    +1,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby92 541 €31 544 €47 218 €55 700 €47 494 €25 338 €37 804 €14 450 €
Výsledok hospodárenia52 865 €169 €14 757 €17 385 €23 036 €11 920 €23 114 €8 767 €
Aktíva spolu180 930 €117 851 €122 180 €107 434 €84 801 €55 318 €43 480 €16 187 €
Vlastné imanie157 014 €104 148 €103 979 €89 222 €71 837 €48 801 €36 881 €13 767 €
Podané15. 2. 202626. 2. 20259. 4. 202423. 5. 20239. 6. 202230. 3. 202131. 3. 202018. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
104. z 255 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120778869
platiteľ od 8. 7. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Adyho 2969/26, 984 01 Lučenec
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 6. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 34519/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
26110 Výroba elektronických komponentov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lučenec.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2018
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2018
  • Administratívne službyod 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 2018
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2018
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba elektronických komponentov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 26110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025104. z 255
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba elektronických komponentov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 15. 2. 2026 · 5 záznamov

  1. 15. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 12. 2021Nový člen vedeniaIgor Filanda, konateľ
  3. 16. 3. 2021Nový spoločníkIgor Filanda, podiel 100 %
  4. 8. 7. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120778869
  5. 8. 6. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba elektronických komponentov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51769743

DefineZero s.r.o. – tržby 93 tis. € – IČO 51769743