V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
MEJ scaff s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Sever, v registri od 26. 7. 2018. Vo vedení firmy: Ján Sabovik. V roku 2025 mala firma tržby 30 tis. € (−38,8 %) a zisk 30 tis. €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Vysoko spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Nie je platiteľom DPHFinančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
8 rokov z účtovných závierok
- Najlepší rok2022, ×140,3
Ukazovatele 2025
- Marža98,4 %+14,5 p. b. za rokKoľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
- ROE17,3 %−11,8 p. b. za rokZisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
- ROA17,3 %−11,8 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť0,0 %−0,1 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 30 000 € | 49 000 € | 47 500 € | 49 100 € | — | — | — | 350 € |
| Výsledok hospodárenia | 29 530 € | 41 132 € | 40 293 € | 41 701 € | −91 € | −83 € | −623 € | 112 € |
| Aktíva spolu | 170 996 € | 141 678 € | 103 766 € | 66 466 € | 4 316 € | 4 407 € | 4 490 € | 5 142 € |
| Vlastné imanie | 170 996 € | 141 467 € | 100 335 € | 46 017 € | 4 316 € | 4 407 € | 4 490 € | 5 112 € |
| Podané | 31. 3. 2026 | 26. 3. 2025 | 1. 7. 2024 | 23. 6. 2023 | 10. 3. 2022 | 25. 3. 2021 | 27. 3. 2020 | 27. 3. 2019 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 26. 7. 2018
- 8 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 44398/V
- Základné imanie
- 5 000 €
- Hlavná činnosť
- 16290 Výroba ostatných výrobkov z dreva; výroba výrobkov z korku, slamy a prúteného materiálu
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- firmy v odvetví
Prepojené firmy
1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov
Predmet činnosti
10 zapísaných činností
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2018
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2018
- Čistiace a upratovacie službyod 2018
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2018
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2018
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2018
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 2018
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2018
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 16290), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 31. 3. 2026 · 2 záznamy
- 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 26. 7. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 31. 3. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51799693