SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51836769

Steel 74 s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Štúrovo · od 2018
IČO
51836769
DIČ
2120810527
Sídlo
Petőfiho 3125, 943 01 Štúrovo
firmy v okolí

KonateľTamara Ottília Czenéné Takács+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Steel 74 s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Štúrovo, v registri od 18. 7. 2018. Vo vedení firmy: Tamara Ottília Czenéné Takács, Erzsébet Takács a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 158 tis. € (+16,4 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2397. z 8 267 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
158 tis. €
Za rok
+16 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2019—2020×41,22021−7 %2022+69 %2023−25 %2024−30 %2025+16 %
  • Najlepší rok
    2020, ×41,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,6 %
    +0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    15,0 %
    +2,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,8 %
    +0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    94,5 %
    −1,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby158 054 €135 750 €195 166 €258 830 €153 181 €164 710 €4 000 €—
Výsledok hospodárenia4 050 €2 924 €3 036 €4 026 €4 420 €3 328 €397 €−232 €
Aktíva spolu486 843 €636 940 €575 200 €385 735 €156 914 €100 770 €60 328 €21 768 €
Vlastné imanie26 947 €22 898 €19 974 €16 938 €12 912 €8 492 €5 165 €4 768 €
Podané15. 6. 202611. 6. 202513. 6. 20249. 6. 202320. 6. 202217. 6. 202110. 6. 202021. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2397. z 8 267 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2120810527
platiteľ od 1. 8. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Petőfiho 3125, 943 01 Štúrovo
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 7. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 46176/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Štúrovo.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Vedenie účtovníctvaod 2018
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • Administratívne službyod 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2018
  • Prevádzkovanie výdajne stravyod 2018
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2018
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252397. z 8 267
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

77 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 77.

História zmien

Posledná zmena 15. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 15. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 6. 2023Presun sídlaPetőfiho 3125 Štúrovopredtým 62 Chľaba
  3. 6. 6. 2023Nový spoločníkErzsébet Takács, podiel 35 %
  4. 6. 6. 2023Nový spoločníkOttó Takács, podiel 15 %
  5. 26. 4. 2023Nový člen vedeniaOttó Takács, konateľ
  6. 17. 12. 2020Presun sídla62 Chľabapredtým Hlavná 22 Štúrovo
  7. 18. 7. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51836769

Steel 74 s. r. o. – tržby 158 tis. € – IČO 51836769