SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51857421

ABCLEAN s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2018

predtým JEDNODUCHO NEODPADOVO s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
51857421
DIČ
2120811858
Sídlo
Mikovíniho 19, 917 02 Trnava
firmy v okolí

KonateľViera Langová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ABCLEAN s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 31. 7. 2018. Vo vedení firmy: Viera Langová. V roku 2023 mala firma tržby 156 tis. € (+991,0 %) a stratu 49 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
3/5

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2023
156 tis. €
Za rok
×10,9
0100 tis.200 tis.2018—2019×222021+110 %2022−63 %2023×10,9
  • Najlepší rok
    2019, ×22

Ukazovatele 2023

  • Marža
    -31,1 %
    −52,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
202320222021202020192018
Tržby156 114 €14 309 €38 158 €—18 181 €828 €
Výsledok hospodárenia−48 572 €2 987 €−10 796 €—−5 142 €−8 551 €
Aktíva spolu987 €16 322 €15 578 €5 000 €2 432 €7 142 €
Vlastné imanie−40 585 €7 987 €−5 796 €5 000 €−8 693 €−3 551 €
Podané22. 6. 20242. 3. 202324. 3. 202210. 6. 20215. 3. 20209. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
IČ DPH
SK2120811858
platiteľ od 1. 9. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mikovíniho 19, 917 02 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 7. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 54133/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
10610 Výroba mlynských výrobkov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
DAVEMSTAV spol. s r. o. · JEDNODUCHO NEODPADOVO s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Predmet činnosti

30 zapísaných činností · 16 ukončených činností

  • Čistiace a upratovacie službyod 2018
  • Administratívne službyod 2018
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2018
  • Počítačové službyod 2018
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadenieách s kapacitou do 10 lôžokod 2018
  • Reklamné a marketingové službyod 2018
  • Skladovanieod 2018
  • Výroba mydla, pracích prostriedkov a éterických olejov, čistiacich, leštiacich, parfumérskych a toaletných prípravkovod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba mlynských výrobkov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 10610), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

48 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 48.

História zmien

Posledná zmena 22. 6. 2024 · 10 záznamov

  1. 22. 6. 2024Podaná účtovná závierkaza rok 2023
  2. 12. 6. 2024Nový spoločníkViera Langová, podiel 100 %
  3. 27. 5. 2024Nový člen vedeniaViera Langová, konateľ
  4. 1. 4. 2023Zrušená registrácia DPH
  5. 28. 3. 2023Zmena obchodného menaABCLEAN s. r. o.predtým DAVEMSTAV spol. s r. o.
  6. 28. 3. 2023Presun sídlaMikovíniho 19 Trnavapredtým Havanská 3 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce
  7. 1. 9. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2120811858
  8. 14. 1. 2021Zmena obchodného menaDAVEMSTAV spol. s r. o.predtým JEDNODUCHO NEODPADOVO s.r.o.
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba mlynských výrobkov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51857421

ABCLEAN s. r. o. – tržby 156 tis. € – IČO 51857421