SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51876809

PABLERO s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stupava · od 2018
IČO
51876809
DIČ
2120820372
Sídlo
Hviezdoslavova 739/54, 900 31 Stupava
firmy v okolí

KonateľZdravko Janić

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PABLERO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stupava, v registri od 14. 8. 2018. Vo vedení firmy: Zdravko Janić. V roku 2024 mala firma tržby 3,6 mil. € (+221,9 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1. z 32 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
3,6 mil. €
Za rok
+222 %
02 mil.4 mil.2018—2020—2022+44 %2023−13 %2024+222 %
  • Najlepší rok
    2024, +222 %

Ukazovatele 2024

  • Marža
    0,3 %
    +0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    59,0 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,9 %
    +1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    96,7 %
    −0,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2024202320222021202020192018
Tržby3 609 650 €1 121 360 €1 294 655 €—902 189 €—0 €
Výsledok hospodárenia12 437 €1 368 €2 724 €0 €3 926 €—0 €
Aktíva spolu645 648 €291 680 €368 374 €0 €322 133 €5 000 €5 000 €
Vlastné imanie21 074 €8 637 €7 270 €—8 926 €5 000 €5 000 €
Podané14. 11. 202523. 6. 202513. 3. 202529. 6. 202229. 6. 202129. 3. 20204. 12. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1. z 32 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120820372
platiteľ od 21. 8. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hviezdoslavova 739/54, 900 31 Stupava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 8. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 130677/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
16231 Výroba stavebnostolárska a tesárska
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stupava.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

36 zapísaných činností

  • Počítačové službyod 2018
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2018
  • Zhotovovanie podporných konštrukcií stropov a ostatných stavebných prvkov pri monolitických skeletochod 2018
  • Zhotovovanie atypických zabezpečovacích konštrukcií na stavbe pre zaistenie bezpečnosti práceod 2018
  • Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2018
  • Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 2018
  • Výroba strojov a prístrojov pre domácnosťod 2018
  • Výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácieod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba stavebnostolárska a tesárska — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 16231), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20241. z 32
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (výroba stavebnostolárska a tesárska).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 14. 11. 2025 · 5 záznamov

  1. 14. 11. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 20. 4. 2024Presun sídlaHviezdoslavova 739/54 Stupavapredtým Gusevova 26 Bratislava - mestská časť Ružinov
  3. 24. 1. 2023Nový spoločníkZdravko Janić, podiel 100 %
  4. 31. 12. 2022Nový člen vedeniaZdravko Janić, konateľ
  5. 14. 8. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba stavebnostolárska a tesárska s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51876809

PABLERO s.r.o. – tržby 3,6 mil. € – IČO 51876809