SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51909219

Vizozo s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Liptovský Mikuláš · od 2018
IČO
51909219
DIČ
2120831845
Sídlo
Hviezdoslavova 1815/5, 031 01 Liptovský Mikuláš
firmy v okolí

KonateľJakub Skubík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Vizozo s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, v registri od 31. 8. 2018. Vo vedení firmy: Jakub Skubík. V roku 2025 mala firma tržby 487 tis. € (+288,0 %) a stratu 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať485. z 5 144 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
487 tis. €
Za rok
+288 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2020—2021×38,32022×4,92023+127 %2024−58 %2025+288 %
  • Najlepší rok
    2021, ×38,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -3,6 %
    −4,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -88,4 %
    −91,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -10,6 %
    −11,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    88,1 %
    +19,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby486 561 €125 404 €295 698 €130 514 €26 598 €695 €——
Výsledok hospodárenia−17 394 €1 280 €12 027 €18 645 €−165 €541 €—−254 €
Aktíva spolu164 858 €119 364 €159 684 €79 162 €5 627 €5 442 €4 746 €4 746 €
Vlastné imanie19 680 €37 074 €35 794 €23 767 €5 122 €5 287 €4 746 €4 746 €
Podané30. 3. 202618. 3. 202524. 3. 202429. 6. 20239. 6. 202228. 6. 202129. 7. 20201. 7. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
485. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120831845
platiteľ od 10. 3. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hviezdoslavova 1815/5, 031 01 Liptovský Mikuláš
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 8. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 70745/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Liptovský Mikuláš.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 2018
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2018
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2018
  • Administratívne službyod 2020
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2020
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025485. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 3. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2120831845
  3. 29. 3. 2021Nový člen vedeniaJakub Skubík, konateľ
  4. 8. 2. 2020Nový spoločníkJakub Skubík, podiel 100 %
  5. 31. 8. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51909219

Vizozo s. r. o. – tržby 487 tis. € – IČO 51909219