SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51948907

analytico s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2018
IČO
51948907
DIČ
2120845199
Sídlo
Ľubovníková 6767/29, 841 07 Bratislava – Devínska Nová Ves
firmy v okolí

KonateľAllan Weber

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

analytico s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Devínska Nová Ves, v registri od 19. 9. 2018. Vo vedení firmy: Allan Weber. V roku 2025 mala firma tržby 4 tis. € a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4023. z 4 305 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
4 tis. €
Za rok
−20 %
010 tis.20 tis.2018—2019+154 %2021−87 %2023+128 %2024−15 %2025−20 %
  • Najlepší rok
    2019, +154 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    25,0 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    23,4 %
    −1,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    6,6 %
    −26,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby3 650 €4 550 €5 330 €—2 340 €—17 898 €7 040 €
Výsledok hospodárenia3 010 €3 387 €1 616 €−367 €1 498 €−2 358 €−53 €298 €
Aktíva spolu12 883 €13 517 €14 414 €12 739 €13 095 €11 747 €14 238 €8 422 €
Vlastné imanie12 031 €9 021 €5 634 €4 018 €4 385 €2 887 €5 245 €5 298 €
Podané21. 6. 202623. 6. 202531. 3. 202428. 3. 202328. 3. 202228. 3. 202130. 3. 202024. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4023. z 4 305 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ľubovníková 6767/29, 841 07 Bratislava – Devínska Nová Ves
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 9. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 131471/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
62020 Poradenstvo týkajúce sa počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Devínska Nová Ves.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2018
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2018
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 2018
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2018
  • Vedenie účtovníctvaod 2018
  • Administratívne službyod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenstvo týkajúce sa počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254023. z 4 305
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenstvo týkajúce sa počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 21. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 21. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 9. 2022Nový spoločníkAllan Weber, podiel 100 %
  3. 19. 9. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenstvo týkajúce sa počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51948907

analytico s. r. o. – tržby 4 tis. € – IČO 51948907